Survivor Market Oyunu 4 Mart

Survivor Market Oyunu 4 Mart

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 4 Mart 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 4 Mart Perşembe Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen programı Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Bir ilkin yaşandığı Market ödülünü takımların kendilerinin seçecek olmasıydı. Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları güne TrendYol Hızlı Market sponsorluğunda verilen haftalık erzakları olacak fıstık ezmesi, ekmek oldu. Ayrıca takım kararı ile seçecekleri domates, biber ve yumurtadan birini seçecek olmasıydı. Yani bu hafta iki erzak ve seçecekleri domates, biber ya da yumurta ile market ödül oyunu başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım ödülün sahibi oldu. Market oyununda ödül fıstık ezmesi, ekmek ve domates, biber ya da yumurtadan seçtikleri bir ürün.

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
8. hafta 40. bölümünde her iki takımın erkekleri ve kadınları 4’erli takımlar halinde taşıdıkları tepside bulunan topları düşürmeden parkuru bitirmeye çalıştı. Parkur sonunda 4 topu hareketli basket potasına atan takımına 1 puan kazandırdı. Becerinin ve uyumun çok önemli olduğu oyunda haftanın erzak ödülünü alabilmek için kıyasıya mücadele etiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu yarışmada Gönüllüler takımı başından beri önde götürdüğü oyunu net bir skorla 7-2 kazandı. Oyunu kazanan Gönüllüler takımı domates biber veya yumurta seçeneğinden yumurtayı erzaklarına ekledi. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

4 MART SURVIVOR ODUL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı