Survivor Market Oyunu 6. Bölüm 16 Ocak

Survivor Market Oyunu 6. Bölüm 16 Ocak

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 16 Ocak Survivor 2021 Erzak Ödülü Neydi? Survivor Market Ödül oyununda neler yaşandı?


Market Oyununda Ödül Neydi? Pirinç - Sıvı yağ
TV8 de yayınlanan Survivor’ın Cumartesi günü 2. haftasında altıncı bölümüyle ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler bu akşama market ödül oyunuyla başladı. Ada yaşantısında açlık çeken yarışmacılar için önemli taşıyan market oyunu yarışmacılar için en önemli oyunlardan biri. Oyunu kazanan takımın pirinç ve sıvı yağ kazanacağı parkura Ünlüler ve Gönüllüler takımı 5 erkek 5 kadın yarışmacıyla çıktı.

Market Ödül Oyununu Kim Kazandı?
Uzun ve engelli parkura ikişer yarışmacı ile başlayan takımlar ellerinde taşıdıkları sedye üzerinde küp taşıma oyunu mücadele ve heyecana sahne oldu. Gönüllüler takımda yarışan ilk 5 yarışmacı parkuru önce tamamlasa da sayıya ulaşan takım Ünlüler oldu. Çağrı ve Steven arasında bir ara gerginlik çıksa da takım kaptanların müdahalesiyle gerginlik sona erdi. Her iki takıma gidip gelen market  oyununun başlarında Ünlüler farkı açtı. Daha sonra Gönüllüler iyi bir geri dönüş ile geriden gelip öne geçmeyi başardı. Daha sonra karşılıklı alınan sayılar  sonucunda durum 9-9’a geldi. Bayrak yarışında 2 erkek 2 kadın yarışmacının mücadelesi kıran kırana geçti. Survivor 2021 market ödülünü Ünlüler 10-9 kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı