Survivor  Market Oyunu 6 Şubat

Survivor Market Oyunu 6 Şubat

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 6 Şubat Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Erzak oyununu Kim Kazandı? Survivor 21. Bölümde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül oyununda neler yaşandı?  

MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen yarışma programı Survivor, Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi.  Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı güne Trendyol Hızlı Market sponsorluğunda verilen haftalık erzakları için market ödül oyunuyla başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında erzak ödüllerinin büyük önem taşıdığı oyunu kazanan takım Yeşil mercimek-patates ödülünün sahibi oldu. Market oyununda ödül Yeşil Mercimek - Patates


 

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?
4. hafta 21. bölümünde de her iki takımın erkekleri ve kadınları 2’şerli olarak nehirde kano içersinde kürek çekerek yarıştılar. Ünlülerden İsmail ve Batuhan ikilisi yaptıkları hatalar yüzünden kanonun sürekli alabora olması sebebiyle yarışı tamamlayamadılar. Kano içersinde yaşadıkları komik anlar hem benchteki arkadaşlarına hemde izleyicilere keyifli anlar yaşattılar. Beceri ve hıza dayalı oyunda iki takım yarışmacıları kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanın ve hırsın en üst düzeyde olduğu oyunda Gönüllüler takımı oyunu net bir skorla oyunu 7-3 kazandı. Market Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

6 Şubat ile ilgili bölümlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
SURVIVOR ADA KONSEYI
SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı