Survivor  Market Oyunu 8 Mayıs

Survivor Market Oyunu 8 Mayıs

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Market Oyununu Kim Kazandı? 8 Mayıs 2021 Market Oyununu Kim Kazandı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? 8 Mayıs Cumartesi 87.Bölümünde Erzak Ödülü Ne? Survivor Market Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


MARKET OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?
Haftanın erzak ödülü, patlıcan, soğan, zeytinyağ ve salça. Ayrıca Survivor şefleri, anneler gününe özel, kazanacak takım için yarışmacıların annelerinin gönderdiği en sevdikleri yemekleri yapacak. Yarışmacıların anneleri hangi yemekleri seçti? Berkay; soslu biftek, İsmail Balaban; kavurma, Aleyna Çalışkan; somon ızgara, Batuhan; mısır gevrekli tavuk, Aleyna Kalaycıoğlu; hünkar beğendi, Ayşe; kuzu pirzola, Poyraz; patates püreli domates soslu bonfile, Sergen;  tavuklu bezelye, Dora; hünkar beğendi, Merve Aydın; içli köfte ve Steven; fıstık ezmeli tavuk

SURVİVOR MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?   
Survivor 2021 gecenin ilk oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar ilk kez market oyununda haftalık erzakları için Murat Ceylan'ın sunumu ile karşı karşıya geldi. 8 Mayıs Cumartesi gecesi haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesi market oyunu takımlar için büyük önem taşıyordu. Takımlar mutlak kazanma arzusu ile parkurda yarıştılar. Survivor 2021 87.bölümünde Kırmızı ve Mavi takımlar ikişerli ekipler halinde yarıştılar. Yarışmacılar ekip arkadaşı ile beraber bambudan yapılmış kafesi parkur içerisinde, yolları üzerinde bulunan topları toplayarak parkur sonuna kadar taşıdı. Finalde getirdikleri kafes içinden 3 tane topu küplere başarılı şekilde basket atan takımına 1 puan kazandırdı. 7 olan takımın kazandığı market oyununda, kıran kırana mücadeleler oynandı. Çekişmeli geçen oyunda Kırmızı takım 2 farklı önce geçse de Mavi takım rakibini yakaladı ve durumu 6-6'ya getirerek oyunu bayrağa taşıdı. Bayrak yarışına Kırmızı takımda Berkay ve İsmail, Mavi takımda Poyraz ve Steven çıktı. Final atışlarında Berkay 6 atışı rakibi Poyraz'dan önce başarılı yaptı ve market oyununu Kırmızı takım 7-6 kazandı. Market Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

8 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU
8 MAYIS SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı