Survivor İletişim Oyunu 1 Haziran

Survivor İletişim Oyunu 1 Haziran

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 108.Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 1 Haziran 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan ödülü açıklarken "Ödülü kazanan takım 3 arkadaşı ile" derken bütün yarışmacılar 5, 5, 5 diye bağırınca Murat Ceylan ödülü artırdı. Böylece iletişim oyununu kazanan takım yarışmacıları istedikleri 5 arkadaşı ile görüntülü sohbet edecek. Ayrıca yarışmacılar VR (Sanal Gerçeklik) oyun oynayacak.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 iletişim oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. İletişim oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantajını elde ededbilmek için parkurda yarıştı. Takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Steven ve Ayşe seçme avantajı için yarıştı. Seçme avantaj oyununun final atışlarını Kırmızı takımdan İsmail, Mavi takımdan Steven yaptı. İsmail, Steven'den önce 3 topu başarılı şekilde basket atarak seçme avantajını Kırmızı takıma getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da 1 Haziran, 108.bölümde takımlar dış dünya ile bağlantı kurabildikleri tek oyun olan iletişim oyunu için parkura geldi. Bu hafta sadece 1 dokunulmazlık oyunu kazanan Kırmızı takım, tekrar yenilmemek, Mavi takım ise yakaladıkları seriyi devam ettirmek için iletişim oyununda yarıştılar. İletişim oyununda parkuru başarılı şekilde geçerek final atışlarına gelen yarışmacılar, final atışlarında sopa ile topa vurarak basket yapmaya çalıştı. 2 topu rakibinden önce basket yapan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İlk eşleşmeler sonunda oyuna seçme avantajı ile başlayan Kırmızı takım İsmail'in Steven'a karşı aldığı tek sayı ile 3-1 geride kapattı. İkinci eşleşmeleri de Mavi takım 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Mavi takım farkı açarak skoru 7-4 yaptı. Kırmızı takım dördüncü eşleşmelerde dörtte dört yaparak Mavi takımı geçti ve oyunda durumu 8-7'ye getirdi. Oyunun son oyununda İsmail Balaban, Dora'ya karşı aldığı sayı ile durumu 10-8 yaparak iletişim oyununu Kırmızı takıma kazandırdı. Gecenin sürprizini ise Aleyna Çalışkan Ayşe'ye karşı aldığı 3 sayı ile yaptı. İletişim Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

2 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı