Survivor İletişim Oyunu 11 Mayıs

Survivor İletişim Oyunu 11 Mayıs

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 90.Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 11 Mayıs 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021’de takımlar karıştırıldıktan sonra yarışmacılar için temiz bir sayfa açıldı ve ödüller sıfırlandı. Kırmızı ve Mavi takım için geçerli yeni iletişim ödülü, kazanan takım istediği bir arkadaşı ile görüntülü konuşabilecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 11 Mayıs gecesi yeni bölümü iletişim oyunu ile başladı. Murat Ceylan’ın sunduğu iletişim oyununda Kırmızı ve Mavi takımlar seçme avantajını kazanmak için parkurda yarıştı. Takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve Aydın seçme avantajını kazanmak için yarıştı. Birçok mekanizmanın olduğu parkuru başarılı şekilde geçerek sona gelen yarışmacılar, final atışlarında masa üstünde bulunan mekanizmayı açarak arkasındaki 3 totemi rakibinden önce düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Final atışlarını Kırmızı takımdan Batuhan, Mavi takımdan Poyraz yaptı. Poyraz, Batuhan'dan önce başarılı atışları yaparak seçme avantajını Mavi takıma kazandırdı. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takım Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 90.bölümde, takımlar karıştırıldıktan sonra Kırmızı ve Mavi takımlar iletişim oyununda ilk kez karşı karşıya geldi. İletişim oyununda takımlar sezonun en cazip ödülünü kazanmak için yarıştı. Survivor’ın en duygusal oyunu olan İletişim oyununda takımlar aileleri ile irtibata geçebilmek, bir anlamda kendilerini zihinsel olarak şarj edebilmek için yarıştı. Kıyasıya geçen iletişim oyununda takımlar ellerinden gelenin fazlasını parkura yansıttı. Oyununun başlarında Kırmızı takımdan Berkay ve Mavi takımdan Sergen arasındaki mücadele sırasında Sergen kafasını mekanizmaya vurunca oyuna kısa bir süre ara verildi. Doktor Metin Kuş Sergen’i kontrol ettikten sonra oyuna devam edildi. İlk tur eşleşmelerini Mavi takım 3-2 önde tamamladı. Berkay ve Poyraz’ın kendi arasındaki mücadelede Poyraz Berkay’a karşı ilk sayısını aldı ve derbide durumu 7-1’e getirdi. Poyraz’ın aldığı bu sayı ile Mavi takım skoru 4-4 yaptı. Daha sonra Mavi takım oyuna ağırlığını koydu ve 9-4 öne geçti. Son oyunda Kırmızı takımdan Batuhan, Mavi takımdan Poyraz arasındaki mücadeleyi Poyraz kazandı ve iletişim ödülünü Mavi takıma getirdi. İletişim Oyununu Mavi Takım 10-4 Kazandı.

11 MAYIS 2021 SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı