Survivor İletişim Oyunu 13 Nisan

Survivor İletişim Oyunu 13 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 69. Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 13 Nisan 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
13 Nisan 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Merve, İsmail, Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştı. Ünlüler takımından Merve ile Steven arasındaki mücadele esnasında, parkurdaki tahta barı kaldırırken yüzünü çarpması sonucu burnunu kıran Merve, doktor Metin Kuş nezaretinde hastaneye kaldırılarak tedavisine başlandı. Final atışlarını Ünlüler takımında İsmail, Gönüllüler takımında ise Ayşe çıktı. Disklerle masa üstünde bulunan 5 adet topu ilk deviren takımına 1 sayı kazandırdı. Ayşe topları başarılı şekilde rakibinden önce düşürerek seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Acun Ilıcalı ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim oyununu kazanan takım eğer Ünlüler takımı olursa, aile veya akrabadan seçecekleri 2 kişiyle canlı mesajlaşacaklar. Gönüllüler takımı kazanırsa seçecekleri 2 arkadaşlarından gelen sesli mesajları dinleyecekler.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok sevilen yarışması olan Survivor 2021 uzakları, özlemleri ve en önemlisi aileleri yakınlaştıran iletişim oyununu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Salı günü 69.bölümü ile ekranlara geldi. İletişim oyunu öncesi Ünlüler takımının adasında yaşanan olaylar çok ilginçti. İlayda’nın adada Batuhan ile ilgili imalı konuşması, ünlü dizi ve tiyatro ustası rahmetli Tuncel Kurtiz’in oynadığı karakter olan “Ramiz Dayı’nın” dizi repliğinden verdiği örnekte “En büyük arkadaştan, en büyük düşman olur kardeş” sözü çok manidar oldu. Survivor iletişim oyununda her iki takımın da ortak fikriiletişim ödülünü kazanmak.” Aralarındaki rekabetin her geçen gün artmaya devam ettiği, limitlerini zorladıkları, Survivor’ın en duygusal oyununda yarışmacılar tüm güçlerini parkura yansıttı. Ailelerinin de onlarla birlikte kalplerinin attığı ve her saniye onlarla birlikte olduğunu İliklerine kadar hissettikleri parkur sonunda yarışmacılar, disklerle masa üzerinde bulunan 5 tane topu düşürmeye çalıştı. Topları ilk düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Ünlüler takımının benchinde yaşanan İlayda ve Batuhan arasındaki seçmeler yüzünden çıkan tartışmada, Batuhan’ın İlayda’ya “ Şov yapma. Şu anda şov yapıyorsun.” demesinin üzerine İlayda da “Şov falan yapmıyorum. Seçimlerde bize fırsat vermiyorsunuz. Sonrada gelip modunuz düşük diyemesin. Delikanlı ol! Delikanlı olacaksın!” demesi benchte şok etkisi yarattı. Survivor 2021’de bu güne kadar İlayda’nın bu çıkışı ekranları başındaki izleyicilerin de dikkatinden kaçmadı. İletişim oyununa hızlı başlayan Gönüllüler takımı skoru 8-3 yaptı. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununda Ünlüler takımı atak yaparak durumu 8-5’e getirdi. Bir yandan Merve’nin sakatlığı nedeniyle eksikliğini hisseden, bir yandan da Batuhan’ın oyuna küsüp takımını yalnız bırakması iletişim oyununda Ünlüler takımını oldukça zorladı. Gönüllüler durumu 9-6’ya getirdiğinde her iki takımın en iyileri parkura çıktı. En iyilere 2 erkek 1 kadın olarak çıkan takımlardan Ünlüler takımı erkeklerde İsmail, Sergen, kadınlarda Melis, Gönüllüler takımı ise erkeklerde Steven, Berkay kadınlarda Ayşe oldu. Müthiş mücadele sonunda Ünlüler takımı durumu 9-8’e getirdi. Her oyun final tadında geçti. Gönüllüler takımından İsmail, Gönüllüler takımından ise Berkay arasındaki mücadeleyi İsmail kazanarak iletişim oyununu 9-9 yaparak bayrağa taşıdı. Bayrak yarışında iki takımda en iyiler yarıştı. Finalde 10 topu düşürecek olan yarışmacılar, Ünlüler takımından Sergen ve Melis, Gönüllüler takımından Steven ve Aleyna Kalaycıoğlu en iyi ikililer olarak bayrak yarışına çıktı. Finali atışlarını Ünlüler takımından Sergen Gönüllüler takımından Aleyna arasındaki maçı Ünlüler takımından Sergen başarılı atışları ile Ünlüler takımı İletişim oyununu 10-9 kazandılar. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-9 kazanan Ünlüler Takımı oldu. İletişim Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı