Survivor İletişim Oyunu 16 Mart

Survivor İletişim Oyunu 16 Mart

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 49. Bölüm Survivor’da İletişim Ödülünü Kim kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 16 Mart 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
16 Mart 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa Ünlüler takımından Merve ve İsmail, Gönüllüler takımından Reşat ve Aleyna Çalışkan olarak çıktı. Final atışlarını Ünlüler takımında İsmail, Gönüllüler takımında ise Reşat yaptı. Halkalarla masa üstünde bulunan 10 adet labutu İsmail başarılı şekilde önce düşürerek seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Acun Ilıcalı ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim ödül oyununu kazanan takım ailelerinden gelen elektronik postaları okuyacaklar.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok sevilen yarışması olan Survivor 2021’de özlemleri gideren oyun iletişim oyunu, Acun Ilıcalı’nın sunumunda Salı günü 49.bölümü ile ekranlara geldi. Bir tarafta 4 haftadır iletişim ödül oyununu kazanamayan Ünlüler takımı, diğer tarafta 4 haftadır kazanan ve ödülde eşitliği sağlayan Gönüllüler takımı. Çağrı’nın 5 ödülden faydalanamama cezası olduğu için ve haklı olarak Acun Ilıcalı’ya gözyaşları içinde “Ben ödülden faydalana bilecek miyim?” sorusu tüm izleyenlerin yüreğini burktu. Acun Ilıcalı’nın" Tabi yararlanabilirsin" cevabı gecenin sürprizi oldu ve Çağrı’da iletişim ödülden yararlandı. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takım yarışmacılarının bu akşamki iletişim ödülü ailelerinden gelecek olan elektronik mektup oldu. Her iki takımın da ortak fikri iletişim ödülünü kazanmaktı. Yarışmacılar arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, limitlerini zorladıkları ve sezonun en zorlu çamur parkurunda heyecan tavan yaptı. Ailelerinin de onlarla birlikte kalplerinin attığı ve her saniye onlarla birlikte olduğunu iliklerine kadar hissettikleri parkur sonunda yarışmacılar halkalarla masa üzerinde bulunan 10 tane labutu devirmeye çalıştı. Labutları ilk deviren takımına 1 puan kazandırdı. Oyun uzun süre Gönüllüler takımının üstünlüğünde devam etti. Gönüllüler takımı farkı 4 farka çıkararak durumu 6-2’ye getirdi. Ünlüler takımı, kaptanları Batuhan’ın verdiği taktiler işe yarayınca arayı kapayarak durumu 6-5’e getirdi. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununda Gönüllüler takımı durumu 8-5’e getirdi. Her iki takım en iyilere 3 erkek 2 kız olarak çıktı. Ünlüler takımı erkeklerde İsmail, Batuhan ve Sergen, kadınlarda Melis ve Merve, Gönüllüler takımı erkeklerde Poyraz, Steven ve Reşat kadınlarda ise Aleyna ve Ayşe en iyilere çıktı. Ünlüler takımı durumu 8-8’e getirdi. Müthiş mücadele sonunda durum 9-9’a geldi ve oyun bayrağa taşındı. İki takımda en iyi birer erkek ve kadın yarışmacı bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımından İsmail ve Merve, Gönüllüler takımında Steven ve Ayşe en iyi ikililer olarak çıktı. Finalde Ünlüler takımından İsmail Gönüllüler takımından Steven arasındaki geçen atışları Ünlüler takımı İsmail’in başarılı atışları ile iletişim oyununu 10-9 kazandı. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-9 kazanan Ünlüler Takımı oldu. İletişim Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

16 MART SURVIVOR KİM ELENDİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı