Survivor İletişim Oyunu 16 Şubat

Survivor İletişim Oyunu 16 Şubat

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 İletişim Oyununu Kim Kazandı? 29. Bölüm Survivor’da İletişim Ödülünü Kim kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 16 Şubat 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 29. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler güne iletişim oyunuyla başladı. Takımlar 3 erkek 3 kadın olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları seçme avantaj oyununda 1-1 berabere kaldı. Final için Ünlülerden Merve Gönüllülerden Poyraz oyuna çıktı. Seçme Avantaj oyununu Gönüllüler takımı Poyraz’ın sayısı ile 2-1 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının en sevilen yarışması olan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor 2021 Salı günü 29. bölümü ile ekranlara geldi. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam iletişim ödül oyununu kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptı. Ünlüler takımının oyuna gelirken adada yaptıkları mizansen gösteri izleyenleri güldürdü. Dördüncüsü oynanan iletişim oyununu hiç kazanamayan Gönüllüler takımı oyuna çok gergin, bir o kadar da hırslı ve arzulu başladı. İletişim ödülü Whatsapp uygulamasında bir arkadaşı ile mesajlaşmak olan ödülü duyan her iki takım yarışmacıları çok sevindi. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, zorlu parkur sonunda puzzle dizilimini doğru yapan yarışmacı, puzzle masasında yer alan delikten 2 basket atışı yapıp takımına 1 sayı kazandırdı. Çekişmeli geçen oyunda durum 8-8 geldiğinde takımlar Best Of’a kaldı. Ünlülerde Doğan – Merve, Gönüllülerden Poyraz ve Ayşe Best Of’a çıktı. Hızın, kondisyonun ve becerinin olduğu oyunda Survivor’ın 6.haftasında dördüncü iletişim oyunu Merve ve Ayşe arasında geçti. Merve’nin aldığı sayı ile oyunu 10-8 kazanan Ünlüler takımı oldu. İletişim oyununu Ünlüler takımı kazandı.

16 ŞUBAT SURVIVOR KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı