Survivor İletişim Oyunu 2 Mart

Survivor İletişim Oyunu 2 Mart

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 39. Bölüm Survivor’da İletişim Ödülünü Kim kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 2 Mart 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
2 Mart 2021 Salı günü 39. bölümü yayınlanan Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Merve Gönüllülerden Poyraz final atışlarında iki ayrı sepete 2’şer top attılar. Gönüllülerden Poyraz 4 topu Merve’den önce başarılı atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
Dominik’te düzenlenen ve TV8’in en çok izlenen programı Survivor 2021 Salı günü 39. bölümü Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu akşamki iletişim ödül oyununda ailelerinden gelecek olan ufacık bir haber, mesaj, seslerini duymak ve görebilmek için yarışacaklar. Murat Ceylan’ın ailelerinden gelecek mektup ödülünü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Eğer İletişim oyununu Gönüllüler kazanırsa resimli mesaj ödülünü sahibi olacak. Her iki takımında ortak fikri “Kazanmak” olan yarışmacılar arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, zorlu parkur yarışı ve heyecanı zirveye taşındı. Her iki takımın yarışmacılarının birbirleriyle yarıştığı parkurun sonunda iki ayrı sepete 2’şer top atan ilk yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Survivor 2021 8. haftasında iletişim oyununda Ünlüler takımı geriden geldiği oyunda durumu 9-9 getirdi ve oyunu bayrağa taşıdı. Takımlar bayrak oyununda en iyilerini çıkardı. Ünlülerden İsmail ve Merve Gönüllüler takımında ise Aleyna ve Poyraz bayrak yarışına çıktı. Bayrak final atışında Ünlülerden Merve Gönüllülerden Poyraz arasındaki mücadeleyi 10-9 kazanan Gönüllüler Takımı oldu. İletişim oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

2 MART SURVIVOR KİM ELENDİ
2 MART SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı