Survivor İletişim Oyunu 2 Şubat

Survivor İletişim Oyunu 2 Şubat

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 19. Bölüm Survivor’da İletişim Oyunu Kim Kazandı? 2 Şubat 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
2 Şubat 2021 Salı günü 19.Bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler 3 erkek 3 kadın olarak avantaj seçme oyununa çıktı. Ünlüler takımı net bir skorla seçme avantaj oyununu 2-0 kazandı. Seçme avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının en sevilen probramı olan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor 2021 Salı günü 19. bölümü ile ekranlara geldi. Yarışmadan önce Emin’in Gönüllüler adasına gelerek takım arkadaşlarına vedası takım arkadaşlarını gözyaşlarına boğdu. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasının bu akşamki sezonun ikinci iletişim ödül oyununda kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptı. “Arkadaşlarından gelen fotoğraflı mesajları” görmek için yarıştılar. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, bu akşam Deniz üstündeki zorlu parkur yarışı ve heyecanı zirveye taşındı. Survivor 4.haftasında ikinci iletişim oyununun kazananı 10-7’lik skorla Ünlüler takımı Takımı oldu. İletişim oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVIVOR'DAN BU HAFTA KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı