Survivor İletişim Oyunu 20 Nisan

Survivor İletişim Oyunu 20 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 74. Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 20 Nisan 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
20 Nisan 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Melis, Batuhan, Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe seçme avantajında yarıştı. Final atışlarını Ünlüler takımında Batuhan, Gönüllüler takımında ise Ayşe yaptı. Mancınık düzenekle üç topu basket yapan takımına 1 sayı kazandırdı. Batuhan üç topu başarılı şekilde önce atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim oyunu ödülünü kazanan takım eğer Ünlüler takımı olursa, istediği bir arkadaşı ile Whatsap’tan sesli mesajlaşacaklar. Eğer Gönüllüler takımı kazanırsa aile veya akrabalarından seçecekleri 2 kişinin sesli mesajlarını dinleyecekler. Ayrıca kazanan takım Tivibu’dan “Görevimiz Tatil” filmini izleyecek.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
İletişim rüzgarlarının estiği Survivor 2021 Salı günü 74. bölümü Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. İletişim oyunu öncesi, Ünlüler takımının dün akşam ki ödül oyunu sonrası, adalarında yaşadıkları olaylar çok ilginçti. Batuhan ve İsmail’in Melis’e “İhtiyacımız olan bir sayıydı. Onu da alamadın” demesi çok da hoş olmasa da Melis’in “Hiç sayı almadığınız günlerde de biz sayı alıyorduk.” demesi üzerine başlayan polemiklere, ısrarla ve inatla İsmail’in Melis’in üzerine giderek “Biz en azından erkekler olarak sıfır çekmemiştik.” derken bile, bunu yüzüne bakmayıp başka tarafa bakarak söylemesi ve araya Batuhan’ın da girmesiyle İsmail’i destekler nitelikteki tavrı “Tamam Melis uzun cümleler kurma.” gibi alaycı ve küçümser konuşmaları, uzun süredir oyunlarda neden yer almadığı merak edilen Çağrı’nın da konuya ilgisiz kalması, ekranları başında Survivor 2021’i izleyen seyirciler için hiç de hoş karşılanmadı. Bu hafta her iki takımada verilen görev “sandalye” yapımıydı. Görev dağılımı yapılırken, mimarlık okuması nedeni ile Batuhan ve İsmail sandalye yapım işini üstlenmişlerdi. Bu seferde bu ikili arasında başlayan “Sandalyeyi sen mi yapacaksın? Ben mi yapacağım? Yok, sen hayatında çivi mi çaktın? Yok, yapacağın her şeyi ben söyledim” gibi başlayan tartışma yeter artık dedirtti. Ancak görünen o ki hem Batuhan’ın hem de İsmail’in kibir ve kıskançlık dolu hareketleri yüzünden, eğer böyle devam edecek olursa, Ünlüler takımının zarar göreceği çok net gözüküyordu.

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takım yarışmacılarının ortak fikriiletişim ödülünü kazanmak.” Aralarındaki rekabetin her geçen gün artmaya devam ettiği, limitlerini zorladıkları, sezonun en zorlu iletişim oyununda yarışmacılar tüm güçlerini parkura yansıttı. Sezon başından bu yana, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarına verilen iletişim ödülleriyle Survivor dışındaki hayatlarında, tek iletişime geçebildikleri köprü, iletişim oyunuydu. Parkur sonunda yarışmacılar, mancınık düzenekle üç topu basket yapan takımına 1 sayı kazandırdı. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununda durumu Ünlüler takımı durumu 9-4’e getirdi. Final gibi geçen her yarışta Ünlüler takımından İsmail Gönüllüler takımından ise Steven arasında geçen maçı Ünlüler takımından İsmail’in başarılı atışları ile Ünlüler takımı İletişim oyununu 10-5 kazandı. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-5 kazanan Ünlüler Takımı oldu. İletişim Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

20 NİSAN SURVIVOR KİM ELENDİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı