Survivor İletişim Oyunu 23 Mart

Survivor İletişim Oyunu 23 Mart

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 54.Bölüm Survivor İletişim Ödülünü Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 23 Mart 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
23 Mart 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Merve, İsmail, Gönüllüler takımından Steven ve Aleyna Çalışkan avantaj oyununa çıktı. Final atışlarını Ünlüler takımında İsmail, Gönüllüler takımında ise Steven yaptı. Kum torbalarıyla masa üstünde bulunan küpü deliğe ilk sokan takımına seçme avantajını kazandırdı. Steven kum torbalarıyla masa üstündeki kübü başarılı şekilde İsmail’den önce vurarak deliğe soktu ve seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımına getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor’ın en duygusal oyunu olan iletişim oyununda Murat Ceylan ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden bir kişi ile canlı mesajlaşacak. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen sıcak sıcak elektronik postaları okuyacaklar.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Salı günü 54. Bölümü yayınlanan Survivor’da gecenin 2. oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Her iki takımında ortak düşüncesiiletişim ödülünü kazanmak”. Aralarındaki rekabetin her geçen gün artmaya devam ettiği, limitlerini zorladıkları parkur değil detayların yorduğu bir iletişim ödül oyunu oldu. Ailelerinin de onlarla birlikte kalplerinin attığı ve her saniye onlarla birlikte olduğunu iliklerine kadar hissettikleri parkur sonunda yarışmacılar Murat Ceylan’ın gösterdiği kelimeyi parkur ortasındaki puzzlede küplerle doğru yazdıktan sonra, parkuru bitirdi. Parkur sonunda kum torbalarıyla masa üstündeki küpü vurarak deliğe rakibinden önce atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununda durum uzun bir süre berabere devam etti. Oyunun ikinci seçmelerinden sonra Ünlüler takımı durumu 9-7’ye getirdi ve iki takım en iyi 1 erkek 1 kadın yarışmacılarını çıkardı. Ünlüler takımından Melis, Sergen, Gönüllüler takımından Aleyna ve Poyraz en iyi ikililer olarak çıktı. Gecenin finalinde Ünlüler takımından Melis, Gönüllüler takımından Aleyna arasındaki maçı Ünlüler takımından Melis başarılı atışırları ile kazandı. Ünlüler takımı İletişim oyununu 10-7 kazandı. İletişim Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

23 MART SURVIVOR KİM ELENDİ
23 MART SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı