Survivor İletişim Oyunu 23 Şubat

Survivor İletişim Oyunu 23 Şubat

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 34. Bölüm Survivor’da İletişim Ödülünü Kim kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 23 Şubat 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor 2021 34. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları performans oyunundan sonra günün 2. oyunu olan iletişim oyununda yarıştı. Her iki takımın yarışmacıları 3 erkek 3 kadın olarak seçme avantaj oyununa çıktı. Seçme avantaj oyununda Ünlüler takımı seçme avantaj oyununu 2-0 net bir skorla kazandı. Seçme Avantaj oyununu Ünlüler Takımı Kazandı

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?
Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmanın bu akşamki iletişim ödül oyununda kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptı. Gönüllüler takımı 4 haftadır hiç kazanamadığı iletişim oyununu 5. haftasında kazanmak için, Ünlüler takımı da iletişim oyunundaki yenilmezliğini devam ettirmek için parkura çıktı. Ünlüler takımı ailelerinden gelecek mektupları okumak için, Gönüllüler takımı da hem Instagram hesaplarından öz çekim paylaşma hem de arkadaşlarından gelen resimli mesajları okumak için yarıştılar. Ödülü duyan her iki takımın yarışmacıları her hafta iletişim oyununda olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, zorlu parkur yarışı ve heyecanı zirveye taşındı. Havuz parkuru sonunda masa üstünde bulunan kaleye 3 topu atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. Seçme avantajını Ünlüler takımı kullanmasına rağmen Gönüllüler takımı oyuna hızlı başladı ve skora 3-0 yaptı. Daha sonra Ünlüler takımı skoru dengeledi ve durumu 5-5’e getirdi. İkinci seçmeler yapıldıktan sonra Survivor 7. haftasında beşinci iletişim oyununu 10-6 kazanan Gönüllüler takımı oldu. İletişim oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

23 ŞUBAT SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı