Survivor İletişim Oyunu 27 Nisan

Survivor İletişim Oyunu 27 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 79. Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 27 Nisan 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
27 Nisan 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Melis, Batuhan Gönüllüler takımından Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarını Ünlüler takımında Batuhan, Gönüllüler takımında ise Berkay yaptı. Altı tane sembolü kum torbaları ile düşüren takımına 1 sayı kazandırdı. Batuhan kum torbaları Berkay’dan önce başarılı şekilde atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan’ın ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim oyunu ödülünü kazanan takım eğer Ünlüler takımı olursa, ailesinden istediği bir kişi ile konuşacak. Gönüllüler takımı kazanırsa seçecekleri bir kişi aileden, bir kişide arkadaş olmak üzere toplam 2 kişiyle mesajlaşacaklar. Ayrıca kazanan takım Türk Telekom’dan bir yıl kullanacakları 1 terabayt saklama deposu ödülünün de sahibi olacak.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok sevilen yarışması olan Survivor 2021 uzakları, özlemleri ve en önemlisi aileleri yakınlaştıran iletişim oyununu Murat Ceylan’ın sunduğu, Salı günü 79. bölümü ile ekranlara geldi. Survivor’da aylar geçti. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, tüm zorluklara karşı dayanabiliyorlar, hatta açlığı idare edebiliyorlar fakat özlemi, hasreti bir türlü aşamıyorlardı. Bu özlemi sonlandırabilecekleri tek oyunda, iletişim oyunuydu.

Haftanın en kritik oyunlarından biri olan iletişim oyunu deniz parkurunda oynandı. Tek bir hedefleri vardı, o da “Kazanmak”. Parkurda sadece güçleri ile mücadele etmediler. Bir de yanlarına umutlarını da eklediler. Her iki takım yarışmacılarının farklı ödüllere ulaşacağı bu iletişim oyununu Ünlüler mi yoksa Gönüllüler mi kazanacak? Aralarındaki rekabetin her geçen gün artmaya devam ettiği, limitlerini zorladıkları, sezonun en zorlu oyununda yarışmacılar tüm güçlerini parkura yansıttı. Deniz üstüne kurulmuş parkurda engelleri geçen yarışmacılar, kapı engelindeki büyük topu alarak karaya geldiler. Parkur sonunda bulunan altı sembolü kum torbaları ile başarılı bir şekilde deviren takımına 1 sayı kazandırdı. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununa Ünlüler takımı çok hızlı başladı. Müthiş geçen mücadele sonunda Ünlüler takımı durumu 9-1’e getirdi. Gönüllüler takımı için skor olarak işleri çok zor ama imkânsız değildi. Bir kırılma noktasına ihtiyaçları vardı. Ancak Ünlüler takımı rüzgârı arkasına almış gibiydiler. Her oyunun final gibi geçtiği oyunda Gönüllüler takımı Ayşe ve Berkay ile 2 sayı alsa da Ünlüler takımından Batuhan Gönüllüler takımından Poyraz arasında geçen son oyunu Batuhan’ın başarılı atışları ile Ünlüler takımı İletişim oyununu 10-3 gibi açık farkla kazandılar. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-3 kazanan Ünlüler Takımı oldu. İletişim Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

27 NİSAN SURVIVOR KİM ELENDİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı