Survivor İletişim Oyunu 4 Mayıs

Survivor İletişim Oyunu 4 Mayıs

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 84.Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Eğer iletişim oyununu Ünlüler kazanırsa bir dakikalık video çekip Instagram hesaplarında paylaşabilecekler. Eğer iletişim oyununu Gönüllüler takımı kazanırsa bir arkadaş ve bir aile üyesi toplam 2 kişi ile Whatsapp'dan mesajlaşabilecek ve bir dakikalık video çekip Instagram hesaplarında paylaşabilecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu akşam 84. bölümü ile ekranlara geldi. 4 Mayıs 2021 Salı günü Ünlüler ve Gönüllüler takımları iletişim oyununu Murat Ceylan’ın sunumu ile oynadı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlüler takımından Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımından Berkay ve Aleyna seçme avantaj oyununda yarıştı. Nehir parkurunda oynanan oyunda yarışmacılar engelleri başarılı bir şekilde geçerek parkur sonuna geldi. Parkuru bitiren yarışmacılar sağında ve solunda top olan 2 ipi başarılı şekilde demir bara atarak sabitleyen ve 2 halka atışını başarılı şekilde yapan takımına 1 puan kazandırdı. Final atışlarını Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Aleyna yaptı. Batuhan, Aleyna'dan önce başarılı atışları yaparak seçme avantajını Ünlüler takımına getirdi.
Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarının beğeniyle izlenen yarışması Survivor 2021 yeni bölümünde iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmacılarının aileleri, sevdikleri yani gerçek dünya ile iletişim kurabildikleri, mental anlamda doyum sağladıkları tek oyun olan iletişim oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. 4 haftadır iletişim ödülü kazanamayan Gönüllüler takımı, Ünlüler takımının serisini bozmak, aileleri ve arkadaşları ile olan hasretlerini gidermek için iletişim oyununa çıktı. Ünlüler takımı ise bu gece adaya veda edecek olan arkadaşlarına veda etmeden önce iletişim ödülünü hediye etmek için parkurda yarıştı. Takımlar, iletişim ödülünü kazanabilmek için parkurda nefes kesen karşılaşmalar ortaya koydu. Oyuna Ünlüler takımı hızlı başladı ve durumu 3-0 yaptı. Daha sonra Gönüllüler takımı durumu Aleyna ve Poyraz’ın sayıları ile 3-2’ye getirdi. Ünlüler takımı vites yükselterek durumu 6-3’e taşısa da Gönüllüler takımı oyunu bırakmayarak durumu 7-6 yaptı. Ünlüler takımı başından beri önde götürdüğü oyunu Batuhan’ın Berkay’a karşı aldığı sayı ile 10-6 kazandı ve ödülün sahibi oldu.
İletişim Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

4 MAYIS SURVIVOR KİM ELENDİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı