Survivor İletişim Oyunu 6 Nisan

Survivor İletişim Oyunu 6 Nisan

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 64. Bölüm Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor’da İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 6 Nisan 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
6 Nisan 2021 Salı günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktılar. Ünlüler takımından Merve ve İsmail Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarını Ünlüler takımında İsmail, Gönüllüler takımında ise Steven yaptı. Steven 2 tahta çubuğu atıp askıya başarılı şekilde oturtarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan’ın ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Survivor iletişim ödül oyunu Ünlüler takımı kazanırsa arkadaşlarından gelen sesli mesajlarını dinleyecekler. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen elektronik postaları okuyacaklar. Ayrıca kazanan takım Playstation oynayacak.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ekranların en çok sevilen yarışması olan Survivor 2021 uzakları, özlemleri ve en önemlisi aileleri yakınlaştıran iletişim oyununu Murat Ceylan’ın sunduğu Salı günü 64. bölümü ile ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyunu yarışmacıların ada hayatı için ne kadar önemliyse, kendi hayatları için iletişim oyunu da o kadar önemliydi. Gönüllüler takımı iletişim ödülünün sabahı, “ Tahammülüm sıfır. Ben uyandığımda sevdiğim insanları yanımda göremediğim zaman deli oluyorum. Nefret ediyorum herkesten.” diyen Hanzade’nin çığlıklarına uyandı. Ayrıca her iki takıma görev verildi. Bu haftanın ilk görevi kostüm tasarlayacaklar. Her iki takımında ortak fikriiletişim ödülünü kazanmak.” Aralarındaki rekabetin her geçen gün artmaya devam ettiği, limitlerini zorladıkları, sezonun en zorlu oyununda yarışmacıları parkur değil detayların yorduğu bir iletişim ödül oyunu oldu. Yarışmacılar iki eliyle ensesinin üstünde taşıdıklar prangalarla parkurdaki engelleri geçmeye çalıştılar. Parkuru bitirip tahta çubukları askıya atarak yuvaya oturtan takımına 1 puan kazandırdı. Nefeslerin tutulduğu iletişim oyununda Ünlüler takımı durumu 8-8’e getirdiğinde iki takımda en iyi bir erkek bir kadın yarışmacısını çıkardı. Ünlüler takımından Merve, Çağrı, Gönüllüler takımından Aleyna ve Berkay en iyi ikililer olarak çıktı. Ünlülerden Merve Gönüllülerden Aleyna arasındaki oyunu Aleyna kazanarak durumu 9-8 yaptı. Finalde Ünlüler takımından Çağrı Gönüllüler takımından Berkay arasındaki maçı Gönüllüler takımından Berkay’ın başarılı atışları ile Gönüllüler takımı İletişim oyununu 10-8 kazandılar. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-8 kazanan Gönüllüler takımı oldu. İletişim oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı