Survivor İletişim Oyunu 8 Haziran

Survivor İletişim Oyunu 8 Haziran

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 114. Bölüm Survivor'da İletişimi Kim Kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 8 Haziran 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
İletişim oyununu kazanan takım Instagram'dan canlı yayın yapacak, ayrıca seyircilerin Instagram'dan seçtikleri Türkiye'den gelen kendileri için değerli olan eşyalarının sahibi olacak.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 114. bölümü gecenin ikinci oyunu olan iletişim oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile başladı. 8 Haziran Salı günü oynanan iletişim oyununa takımlar mutlak galibiyet için parkura geldi. Deniz parkurunda oynanan iletişim oyununda bu sezonun en uzun zipline bulunan parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar final atışlarında 3 sembolü kum torbaları ile rakibinden önce devirerek sepete düşüren takımına 1 puan kazandırdı. İlk eşleşmeleri Mavi takım 3-1 önde kapattı. Kırmızı takımın tek sayısını Berkay, Poyraz'a karşı aldı. İlk eşleşmeler sonunda İsmail Balaban'ın başına güneş geçtiği için oyundan ayrıldı ve doktor kontrolüne alındı. İkinci eşleşmelerde Kırmızı takım aradaki 2 farkı kapattı ve 1 sayı öne geçerek durumu 4-3'e getirdi. Başa baş giden oyunda üçüncü eşleşmelerde bu sefer Mavi takım öne geçti ve durumu 6-4 yaptı. Dördüncü eşleşmelerde Mavi takım farkı açtı ve oyunda durumu 9-4'e getirdi. Son oyunda Ayşe ve Aleyna arasındaki mücadeleyi Ayşe kazandı. Ayşe'nin aldığı son sayı ile Mavi takım iletişim oyununu net bir skorla 10-4 kazandı. Survivor İletişim Oyununu Mavi Takım Kazandı.

8 HAZİRAN SURVIVOR KİM ELENDİ?

8 HAZİRAN SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı