Survivor İletişim Oyunu 9 Mart

Survivor İletişim Oyunu 9 Mart

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 44. Bölüm Survivor’da İletişim Ödülünü Kim kazandı? Survivor İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 9 Mart 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?

 

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'ın en duygusal oyunu olan iletişim oyununa Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Seçme avantaj oyununa Ünlüler takımından Merve ve İsmail Gönüllüler takımından ise Poyraz ve Aleyna çıktı. Final atışlarını Ünlüler takımında Merve, Gönüllüler takımında ise Poyraz Amerikan futbol topunu önlerindeki filenin arkasında bulunan potaya atarak sayı kazandırdı. Poyraz 3 topu Merve’den önce başarılı bir şekilde atarak seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımına kazandırdı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan ödülü açıkladığında iki takım yarışmacıları her zaman olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı. Eğer iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen elektronik postaları okuyacak. Eğer Gönüllüler takımı kazanırsa WhatsApp’da arkadaşları ile mesajlaşacaklar.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Bu akşam Survivor 2021 44. bölümü yayınlandı. Survivor uzakları, özlemleri ve en önemlisi aileleri yakınlaştıran iletişim oyunu Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyunu, yarışmacıların ada hayatı için ne kadar önemliyse, kendi hayatları için iletişim oyunu da o kadar önemliydi.  Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları bu akşamki iletişim ödül oyununda ailelerinden ve arkadaşlarından gelen mesajları okumak, seslerini duymak onları görebilmek için yarışacaklar. Her iki takımın da ortak fikri iletişim ödülünü kazanmak olan yarışmacıların arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, limitlerini zorladıkları zorlu çamur parkurunda heyecan zirveye taşındı. Parkur sonunda yarışmacılar önlerinde engel olarak bulunan filenin üzerinden 2 Amerikan futbol topunu rakibinden önce basket atarak takımına 1 sayı kazandırdı. Oyun 8-8’ gelince her iki takımın en iyileri parkura çıktı. Ünlüler takımından İsmail ve Gonca Gönüllüler takımından Berkay ve Aleyna Çalışkan en iyilerde yarıştı. Gönüllüler takımından Berkay durumu 9-8’e getirdi. Son oyunda Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan ve Ünlüler takımından Gonca arasında oynanan oyunu Aleyna Çalışkan kazandı ve İletişim oyununu Gönüllüler takımı 10-8 kazandı. Oyunun bitiminde Benchde Gönüllülerin aşırı sevinci Ünlüler takımından Gonca “Yeter artık, bir susun artık” diyerek ikaz etti. Bu ikaz sonrası Gönüllüler takımından Dora’nın özür dilemek istemesi üzerine Steven’ın “özür dilemeyin” demesi Ünlüler takımından Çağrı’nın çileden çıkmasına sebep oldu. Takım arkadaşlarının bir türlü yatıştıramadıkları Çağrı’ya en sonunda Murat Ceylan “yeter artık” diyerek müdahale etti. Ancak Çağrı bu kez de Murat Ceylan’a ”Ne yeter. Sana ne” diye cevap vermesi TV8 ekranları başındaki izleyicilerin hemen aklına ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın “Çağrı’yı diskalifiye eder mi?” sorusunu getirdi. En önemlisi ise Öykü Çeliğin “Çağrı yapma bitireceksin” diye haykırışı Survivor 2021’in tarihe geçecek sözü oldu. Çağrı’nın “Alın beni bu yarışmadan” diye bağırması ayrıca Steven’a dönüp ”Ben gidiyorum gel senide götüreyim” demesi geceye damgasını vurdu. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek ve çok konuşulacak olan tüm bu olay yarışmacılara yansıdı. Günün sonunda Survivor 2021’in en duygusal oyunu olan iletişim oyununu 10-8 kazanan Gönüllüler Takımı oldu. İletişim oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı