Survivor İletişim Oyunu 9 Şubat

Survivor İletişim Oyunu 9 Şubat

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı? 24. Bölüm Survivor’da İletişim Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2021 İletişim Ödül Oyununu Kim Kazandı? 9 Şubat 2021 Survivor İletişim Oyununda Neler Yaşandı?


TV8 Ekranların en sevilen yarışması olan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor 2021 Salı günü 24. bölümü ile ekranlara geldi. İletişim ödülüne gitmeden önce Ünlülerden adada balık tutan Sergen’in ayağını vatoz balığının sokması panik yarattı. Adada bulunan Doktorların müdahalesi sonucunda Sergen’i acilen tekne ile hastaneye götürdüler. Yaşanan bu olay takım arkadaşlarını çok üzdü.

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasının bu akşamki iletişim ödül oyununda kazanmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptı. Ailelerinden gelecek fotoğraflı mesajları görmek için yarıştılar. Ödülü duyan her iki takım yarışmacıları gözyaşlarını tutamadı. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ederken, zorlu parkur yarışı ve heyecanı zirveye taşındı. Durum, Ünlülerin 9-7 önde götürdüğü yarışmada her iki takım en iyi erkek ve kadın yarışmacısını belirledi. Ünlülerden Batuhan ve Melis,  Gönüllülerden ise Poyraz ve Aleyna en iyiler için takımları tarafından seçildi. Ünlülerden Melis’in atışları sonucu Survivor’ın 5. haftasında üçüncü iletişim oyununu 10-7 Ünlüler takımı kazandı. İletişim oyununu Ünlüler takımı kazandı.

9 ŞUBAT SURVIVOR KİM ELENDİ?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı