Survivor 2021 Kim Elendi 22 Haziran

Survivor 2021 Kim Elendi 22 Haziran

Survivor'da Kim Elendi? Adaya Son Veda Eden İsim...

SON DAKİKA!!! Survivor Kim Elendi? 22 Haziran 2021 Survivor’da Adaya Kim Veda Etti? Kim Gitti? Kırmızı Takımda Berkay Mavi Takımda Ayşe ve Poyraz'dan Hangisi Elendi? 26. Hafta Kim Elendi Belli Oldu mu? Survivor Eleme Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor'da Kırmızı Takımdan Berkay Elendi!


Survivor'da 26.hafta sezonun son eleme gecesi 22 Haziran 2021. Survivor final haftasında İstanbul'daki yarı final öncesi bu gece son bir eleme gerçekleşesecek ve 3 adaydan birisi Survivor rüyasına veda edecek. Sezonun son haftasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarından Cumartesi akşamı oynanan birinci dokunulmazlığı Aleyna kazanmış ve Ayşe'nin adını söyleyerek eleme potasına göndermişti. Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazanarak Poyraz'ı eleme adayı olarak seçmişti. Dün akşam oynanan sezonun son dokunulmazlık oyununu ise Ayşe kazanarak Berkay'ı haftanın son eleme adayı olarak söylemişti.

24 HAZİRAN SURVIVOR KİM ELENDİ

Acun Ilıcalı yarın akşam oynanacak son oyun hakkında bilgi verdi. Yarın oynanacak oyunda İsmail Balaban yarı final koltuğunu garantilediği için oynamayacak. Diğer 3 yarışmacı oyunda 5 canla performans oyunu gibi yarışacak. Son ikiye kalan yarışmacılar onda biten bir oyun daha oynayacak. Kazanan yarışmacı bir diğer yarı final koltuğunu garantileyecek. Kazanamayan 2 yarışmacı ise SMS oylamasına çıkacak ve aralarından biri İstanbul'da yapılacak yarı final gecesinde elenecek.

Bu gece Survivor'da en heyecanlı konseylerinden birisi yaşandı. Şampiyonluk adayı olan 3 yarışmacıdan Ayşe, Poyraz ve Berkay arasından rakiplerinden daha az SMS oyunu alan yarışmacı İstanbul'da gerçekleşecek Survivor 2021 finaline bir adım kala adaya veda etti. 22 Haziran 2021 tarihinde Survivor’dan son elenen isim bu akşam belli oldu. Survivor'da seyircilerin yaptığı oylama sonucu rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim Berkay oldu.

Survivor'da Kırmızı Takımdan Berkay Elendi!

24 HAZİRAN SURVIVOR KİM ELENDİ

23 HAZİRAN SURVIVOR YARI FİNAL OYUNU

22 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Survivor'dan elenen Berkay Kimdir?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı