Survivor 24 Haziran Kim Elendi

Survivor 24 Haziran Kim Elendi

Survivor'da Kim Elendi? Son Yarı Finalist Kim Oldu?

24 Nisan 2021 Survivor Kim Elendi? Survivor’da Son Yarı Finalist Kim Oldu? Poyraz mı Aleyna mı? Survivor'da Yarı Finale Kim Çıktı? Survivor Yarı Finali


Survivor yarı final gecesi 24 Haziran 2021. Survivor’da Çarşamba akşamı oynanan yarı final oyununda Poyraz, Ayşe ve Aleyna kıyasıya mücadeleler vermiş ve ikinci tura Ayşe ve Aleyna yükselmişti. Yarı final oyununun finalinde Ayşe, Aleyna'yı 10-3 gibi net bir skorla yenmiş ve İsmail'den sonra yarı finali garantileyen ikinci isim olmuştu. Poyraz ve Ayşe seyirci SMS oylamasına çıkmıştı.

 

Survivor 2021’de yarı final gecesi eleme adayı olan Aleyna ve Poyraz'dan en az SMS oyunu alan yarışmacı bu gece Survivor'a veda edecek. 24 Haziran 2021 tarihinde Survivor’da elenen kişi Tv8 ekranlarında İstanbul'dan canlı yayınla belli oldu. Survivor'da son yarı finalist Poyraz oldu ve Aleyna SMS oylaması sonucunda Survivor'dan elendi.

Survivor'dan elenen isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Acun Ilıcalı daha sonra yarı finale kalan 3 yarışmacı, İsmail Balaban, Ayşe ve Poyraz için SMS oylamasını başlatarak bugüne kadar elenmiş yarışmacılarla sohbet etti ve finalist yarışmacılardan kimi desteklediklerini sordu. İstanbul Galataport'ta gerçekleşen Survivor yarı finalinin sonunda yarın akşam yapılacak olan büyük finale kalan 2 yarışmacı İsmail Balaban ve Poyraz oldu. Ayşe Survivor 2021 olma rüyasına veda etti.

Survivor'dan bu gece elenen ikinci isim Ayşe oldu.
Survivor 2021'de İsmail Balaban ve Poyraz finale kaldı.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı