Survivor Kim Elendi 1 Haziran

Survivor Kim Elendi 1 Haziran

Survivor Kim Elendi? SMS Sıralaması ile Elenen İsim

SON DAKİKA! Survivor Kim Elendi 1 Haziran 2021. Survivor’da kim elendi? Mavi Takımda Dora, Kırmızı Takımda Aleyna Çalışkan'dan sonra Eleme Adayları Kim? Survivor SMS Sıralaması. Survivor'da 22.Hafta Elenen İsim Aleyna Çalışkan Oldu.

Survivor'da 22.hafta eleme gecesi 1 Haziran 2021. Survivor takımlar karıştırıldıktan sonra oynanan eleme haftalarında dokunulmazlık oyunlarında berabera kalan takımlar bu haftada bir kez daha berabere kalarak birer aday çıkardı. 29 Mayıs Cumartesi gecesi oynanan 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım haftanın ilk eleme adayı olarak eleme potasına göndermişti. 30 Mayıs Pazar akşamki 2.dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kaybetmiş ve Aleyna Çalışkan'ın adını yazarak haftanın ikinci eleme adayı olarak seçmişti.

Acun Ilıcalı bu gece bir yarışmacının adaya veda edeceği eleme konseyini başlatarak önce eleme adayı olan Dora ve Aleyna Çalışkan'a söz verdi. Daha sonra Kırmızı takımdan bu akşam  kazandıkları iletişim ödülü hakkında bilgi aldı.

Acun Ilıcalı yarın Yunan Survivor takımı ile tekrar oyun oynanacağı bilgisini verdi. Yarın akşam dair bir sürprizi de ünlü kişiler ile anlat bakalım oynanacak. Gecenin en önemli haberi ise, bu haftadan sonra dokunulmazlık oyunları bireysel oynanacak. Her hafta 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3 eleme adayı belirlenecek. Dokunulmazlık oyunları kadın erkek karışık olarak ve zamana karşı oynanacak. Bir yarışmacı aday olduğu halde 3 dokunulmazlık oyunundan ikisini kazanırsa adaylığı düşecek.

Daha sonra Acun Ilıcalı SMS sıralaması birincilerini açıkladı. Kırmızı ve Mavi takımlardan SMS birincisi olan yarışmacılar birer aday daha belirledi. Cumartesi akşamı yapılan Mavi takım seyirci oylamasında SMS birincisi Steven oldu. Mavi takımda zorunlu erkek elemesi olduğu için Poyraz otomatik olarak Mavi takımın ikinci eleme adayı oldu. Kırmızı takımda Pazar akşamı yapılan oylamada SMS birincisi olan yarışmacı ise Berkay oldu. Kırmızı takımda SMS birincisi olan Berkay, son eleme adayı olarak Batuhan'ın adını söyledi. Böylece 22.haftanın eleme adayları Kırmızı takımda Aleyna Çalışkan ve Batuhan, Mavi takımda ise Dora ve Poyraz oldu.

Survivor 2021’de 22.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Aleyna Çalışkan oldu. 1 Haziran 2021 tarihinde Survivor’da seyirci oylaması sonucu 9. potasında elenen isim Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan oldu. Survivor'da Kırmızı Takımdan Aleyna Çalışkan Elendi!

SURVIVOR SMS SIRALAMASI
Kırmızı Takım SMS Sıralaması
1. Berkay
2. Batuhan
3. İsmail
4. Aleyna Kalaycıoğlu
5. Aleyna Çalışkan

Mavi Takım SMS Sıralaması
1. Steven
2. Poyraz
3. Ayşe
4. Dora

2 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

1 HAZİRAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Survivor'dan 1 Haziran tarihinde SMS Oylaması Sonucu Elenen Aleyna Çalışkan Kimdir?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı