Survivor Kim Elendi 1 Nisan

Survivor Kim Elendi 1 Nisan

Survivor'da Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 1 Nisan Survivor’da kim elendi? Survivor’da dün akşam kim elendi?Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Öykü'den Sonra eleme adayları kim oldu? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor Oy Sıralaması. Survivor SMS Sıralaması. SON DAKİKA

Salı günü gerçekleşen ada konseyinden sonra Gönüllüler takımından Aleyna, Ayşe ve Aleyna Çalışkan, adaya geldiklerinde oylama sırasında Aleyna’nın “Neden benim adım?” yazıldı sorusunu tartıştılar. Poyraz’ın taktik hatası yaptığı konusunda hem fikir olan ve daha önce araları bozulan Ayşe ve Aleyna arasındaki buzların eriyip erimeyeceği merak konusu oldu. Gönüllüler takımında Poyraz’ın takım arkadaşlarıyla problemleri bitmiyordu. Poyraz’ın Steven’a “Sen neden oyunlarda sürekli Doğan’ı alıyorsun” demesi üzerine Steven’ın “Seni ilgilendirmez” demesi adada uzun süre gerginliğin süreceğinin işareti oldu. Ünlüler takımı ise adaya döndüklerinde, ödül oyununda çıkardıkları en iyilerinin neden sayı alamadıklarını tartıştılar ve faturayı takım kaptanına kestiler. Birleşme partisi nedeniyle değişen dokunulmazlık oyunları, ada ve eleme konseylerinin günü bu hafta itibari ile eski haline dönecek.

Survivor 2021’de bu hafta Pazartesi ve Salı günü oynanan ödül oyunları ile birleştirilen dokunmazlık oyununda, adaya veda edecek olan isimler Ünlüler ve Gönüllüler takımından oldu. Pazartesi gecesi yapılan oylama sonrası Gönüllüler takımından dörder oy alan Aleyna Çalışkan ve Hanzade ilk eleme adayları olmuştu. Salı günü yapılan ada konseyindeki oylama sonucunda ise Ünlüler takımı üçüncü eleme adayı olarak Öykü Çelik’in adını çıkarmışlardı. Survivor’da son eleme adayını iki takımın SMS birincisi olan yarışmacılar belirledi. Gönüllüler takımından SMS birincisi olan yarışmacı Poyraz oldu ve dördüncü eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nun adını söyledi. Ünlüler takımında seyirci oylaması birincisi olan yarışmacı ise İsmail Balaban oldu. İsmail Balaban beşinci eleme adayı olarak Çağrı’nın adını söyledi. Survivor 2021’de haftanın eleme adayı olan 5 yarışmacıdan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 1 Nisan 2021 eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Öykü oldu. Survivor'da Ünlüler takımından Öykü Çelik elendi.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI

Ünlüler Takımı SMS Sıralaması
1. İsmail
2.Çağrı
3. Baruhan
4. Merve
5. İlayda
6. Doğan
7. Sergen
8. Melis
9. Öykü

Gönüllüler Takımı SMS Sıralaması
1. Poyraz
2. Ayşe
3. Aleyna
4. Dora
5. Reşat
6. Berkay
7. Hanzede
8. Aleyna Çalışkan
9. Steven

1 Nisan 2021 tarihinde elenen Öykü Çelik kimdir?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı