Survivor Kim Elendi 11 Mayıs

Survivor Kim Elendi 11 Mayıs

Survivor'da Kim Elendi?

SON DAKİKA!!! Survivor Kim Elendi? 11 Mayıs 2021 Survivor’da kim elendi? Kırmızı Takımda Batuhan, Mavi Takımda Poyraz'dan sonra Eleme Adayları Kim? Survivor Oy Sıralaması! Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim Sergen Oldu!
 

Survivor'da 18.hafta eleme gecesi 11 Mayıs 2021. Survivor 2021’de takımlar karıştırıldıktan sonra ilk eleme gerçekleşecek. Yeni takımlar oynadıkları ilk dokunulmazlık oyunlarında birer galibiyet almışlardı. 8 Mayıs Cumartesi gecesi oynanan 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım strateji yaparak Batuhan'ı ilk eleme adayı olarak eleme potasına göndermişti. 9 Mayıs Pazar akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise Mavi takım kaybetmiş ve Poyraz'ı eleme potasına göndererek konseyde Kırmızı takıma "strateji öyle yapılmaz böyle yapılır" demişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak yarışmacılardan bilgi aldı. İlk sözü Kırmızı takımdan Batuhan'a verdi. Batuhan Mavi takımın yaptığı stratejinin yanlış olduğunu ifade ederek "Bunların gözünü bu kadar mı hırs bürüdü de böyle yanlış bir strateji yaptılar? Poyraz SMS birincisi olunca otomatikman takımını riske attılar." dedi. Batuhan'ın bu sorusuna Mavi takımdan Sergen "Biz adada herşeyi düşünüp Ayşe'nin birinci olması ihtimalini ile konseye gelmiştik. Fakat küçük bir detay atlamışız o da erkek potası olacağını" diyerek cevap verdi.

Bu gece Survivor'ın en heyecanlı konseylerinden birisi yaşandı. Kırmızı ve Mavi takımların SMS birincisi olan yarışmacılar birer aday daha belirledi. Kırmızı takımda Cumartesi akşamı yapılan oylamada SMS birincisi Berkay oldu. Pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında Mavi takımda SMS birincisi Poyraz oldu. Poyraz'ın SMS birincisi olmasından dolayı adaylığı düştü. Mavi takımda SMS oylamasında ikinci olan isim ise Steven oldu. Mavi takımda SMS birincisi olan Poyraz'ın adaylığı düştüğü ve erkek potası olduğu için Dora ve Sergen otomatikman eleme adayları oldu. Mavi takımın yeni eleme adayları Dora ve Sergen oldu. Kırmızı takımda SMS birincisi olan Berkay, son eleme adayı olarak İsmail Balaban'ın adını söyledi.

Acun Ilıcalı gelecek hafta eleme olmayacağını açıkladıktan sonra kimin elendiğini açıkladı. Survivor 2021’de 18.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Sergen oldu. 11 Mayıs 2021 tarihinde Survivor’da elenen isim Mavi takımdan Sergen oldu.
Survivor'da Mavi Takımdan Sergen Bayar Elendi!

SURVIVOR SMS SIRALAMASI

Kırmızı Takım SMS Sıralaması
1. Berkay
2. İsmail
3. Aleyna Kalaycıoğlu
4. Batuhan
5. Aleyna Çalışkan

Mavi Takım SMS Sıralaması
1. Poyraz
2. Steven
3. Dora
4. Ayşe
5. Merve
6. Sergen

11 MAYIS SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU
SURVIVOR'DAN ELENEN İSİM SERGEN BAYAR KİM?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı