Survivor Kim Elendi 13 Haziran

Survivor Kim Elendi 13 Haziran

Survivor'da Kim Elendi Belli Oldu! Adaya Veda Eden İsim...

SON DAKİKA!!! Survivor Kim Elendi? 13 Haziran 2021 Survivor’da Adaya Kim Veda Etti? Kırmızı Takımda Batuhan ve Aleyna, Mavi Takımda Ayşe'den Hangisi Elendi? Kim Elendi Belli Oldu! Survivor Eleme Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor'da Batuhan Elendi!

Survivor'da 24. hafta eleme gecesi 13 Haziran 2021. Survivor’da dokunulmazlık oyunları bireysel oynanmaya başladıktan sonra ilk eleme haftasında adaya Steven veda etmeşti. Bu hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarından Çarşamba akşamı oynanan birinci dokunulmazlığı Poyraz kazanmış ve Batuhan'ı eleme potasına göndermişti. Perşembe ve Cumartesi akşamları oynanan ikinci ve üçüncü dokunulmazlık oyununu ise Berkay kazanmış ve ikinci eleme adayı olarak Aleyna'nın, üçüncü eleme adayı olarak da Ayşe'nin adını söylemişti. Survivor 2021'in en zorlu potasında kim elendi?

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak önce Mavi takımdan Yunan yarışmacıları ile beraber Bahamalar ödülünün nasıl geçtiği hakkında bilgi aldı. Daha sonra Acun Ilıcalı Bahamalar tatilinde Yunan yarışmacı Karolina ile geçirdiği eğlenceli dakikalar yüzünden Poyraz'ı terletti.

Survivor 2021’de 24. hafta eleme adayı olan 3 yarışmacıdan, Batuhan, Aleyna ve Ayşe arasından sezonun en zorlu potasında rakiplerinden daha az SMS oyunu alan yarışmacı bu gece final koltuğuna,adaya ve bu yılın Survivor'ı olma rüyasına veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı Survivor'da bu hafta seyircilerin kullandığı oy sayısının bugüne kadar kullanılmış en fazla oy olduğunu açıkladı. 13 Haziran 2021 tarihinde Survivor’da elenen kişi bu akşam belli oldu. Survivor'da seyircilerin yaptığı oylama sonucu rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim Batuhan oldu.

Survivor'da Kırmızı Takımdan Batuhan Elendi!

14 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

13 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı