Survivor Kim Elendi 13 Nisan

Survivor Kim Elendi 13 Nisan

Survivor'da Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 13 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi? Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan ve Hanzade’den sonra 3. Eleme Adayı Kim? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor'da Dün Akşam Kim Elendi? Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim. SON DAKİKA


SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor’da 13 Nisan 2021 eleme gecesi. Survivor 2021’de adaya veda edecek olan isimler Gönüllüler takımından oldu. Cumartesi gecesi yapılan oylama sonrası Gönüllüler takımından dört oy alan Aleyna Çalışkan eleme potasına gitmişti. Pazar akşamki ada konseyinde ise Hanzade beş oy alarak ikinci eleme adayı olmuştu. Adaya dönen iletişim oyununu kaybeden Gönüllüler takımı öz eleştiri yaptılar. İletişim oyunundaki bayrak yarışında taktik hatası yaptıklarını kabul ettiler. Ünlüler takımında ise adaya döndükten sonra İlayda ile Batuhan’ın yüzleşmesi Batuhan’ı tatmin etmemiş göründü. “Bu saatten sonra benim için takım diye bir şey kalmadı” diye Melis’e söyleyen Batuhan kırmızı takım bandanasını çıkararak ipleri kopardı.

Eleme konseyine Acun Ilıcalı Merve hakkında bilgi vererek başladı. Burnundaki kırığın parçalı kırık olması sebebiyle operasyon geçirdiğini, detaylı bilgiyi Metin Kuş’un raporundan sonra yarışmacılarla paylaşacağını söyledi. 14. Haftanın SMS birincisi olan yarışmacı ise Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Aleyna Kalaycıoğlu üçüncü eleme adayı olarak Dora’nın adını söyledi. Survivor 2021’de 14. haftanın eleme adayı olan üç yarışmacıdan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 13 Nisan 2021 tarihinde eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Hanzade oldu. Survivor'da Gönüllüler Takımından Hanzade Elendi.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI
SURVİVOR 2021 14. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Aleyna Çalışkan
2. Poyraz
3. Ayşe
4. Aleyna Çalışkan
5. Steven
6. Berkay
7. Reşat
8. Dora
9. Hanzade

13 NİSAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı