Survivor Kim Elendi 17 Haziran

Survivor Kim Elendi 17 Haziran

Survivor'da Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim...

SON DAKİKA!!! Survivor Kim Elendi? 17 Haziran 2021 Survivor’da Adaya Kim Veda Etti? Kim Gitti? Kırmızı Takımda Aleyna ve İsmail, Mavi Takımda Dora'dan Hangisi Elendi? 25. Hafta Kim Elendi Belli Oldu mu? Survivor Eleme Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor'da Mavi Takımdan Dora Elendi!


Survivor 17 Mayıs 2021, 25.hafta eleme gecesi. Survivor’da sona yaklaşırken bu gece bir eleme daha gerçekleşecek. Bu hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarından Pazartesi akşamı oynanan birinci dokunulmazlığı İsmail Balaban kazanmış ve Dora'nın adını söyleyerek eleme potasına göndermişti. Salı akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve ikinci eleme adayı olarak Aleyna'yı seçmişti. Çarşamba akşamı oynanan haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu ise Ayşe kazanarak İsmail Balaban'ı haftanın 3. eleme adayı söylemişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak Ayşe'ye dün gece İsmail Balaban'ın adını söylemeden önce İsmail'in yaptığı şaka ile ilgili sözlerine "Bugüne kadar bir çok eleme konseyi gerçekleşti, sen hiç birisinde bu problemini dile getirmedin. İsmail ilk defa aday oluyor ve sen konuyu neden açtın?" diye sordu ve sözü Ayşe'ye verdi. Ayşe'nin konuşmasından sonra konu polemiğe doğru gidince Acun Ilıcalı araya girdi ve "Ayşe'nin bu şakaya bozulduğu kesin, İsmail seninde Ayşe'nin bozulduğunu anlamaman kesin. Konuyu uzatmaya gerek yok." diyerek konuya son verdi.

Acun Ilıcalı Survivor 2021'de Cumartesi akşamı Performans Oyununun finalinin oynanacağını ve kazanan yarışmacının Survivor finaline doğrudan katılmaya hak kazanacağını açıkladı.

Survivor 2021’de 25. hafta eleme adayı olan 3 yarışmacıdan, Dora, Aleyna ve İsmail arasında rakiplerinden daha az SMS oyunu alan yarışmacı bu gece büyük final hayallerine, adaya ve bu yılın Survivor'ı olma rüyasına veda etmek zorunda kaldı. 17 Haziran 2021 tarihinde Survivor’da elenen kişi bu akşam belli oldu. Survivor'da seyircilerin yaptığı oylama sonucu rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim Dora oldu.

Survivor'da Mavi Takımdan Dora Elendi!

17 HAZİRAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

17 HAZİRAN SURVIVOR BİL BAKALIM

Survivor'dan Elenen Dora Kimdir?

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı