Survivor Kim Elendi 2 Şubat

Survivor Kim Elendi 2 Şubat

Survivor'da kim elendi

Survivor kim elendi? 2 Şubat 2021 Survivor’da kim elendi?  Survivor eleme adayları kimler? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim


SURVİVOR KİM ELENDİ?
İlk eleme adayı Gönüllüler takımından Duygu olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı sürpriz bir oylama yaparak ikinci eleme adayı olarak Poyraz’ın adını vermişti. Survivor’da son eleme adayını SMS birincisi belirledi. Acun Ilıcalı Gönüllülerden SMS birincisi olarak bir kez daha Poyraz’ın adını söyledi ve Poyraz’ın eleme adaylığı düşmüş oldu. Poyraz’ın adaylığının düşmesi nedeli ile SMS sıralasında 2. olan isim de 3. Eleme adayını söyleme hakkı kazandı. Gönüllüler takımında SMS sıralasında 2. olan isim ise Dora oldu. Buna göre Poyraz Gönüllüler takımından ikinci gitme adayı olarak Ayşe’nin adını söyledi. Gönüllüler takımından Dora 3. gitme adayı olarak Reşat’ın adını söyledi. 4. haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan SMS sıralasında en az oyu alan Duygu yarışmaya veda etti. 2 Şubat 2021 Survivor’da elenen kişi Duygu oldu. Survivor’da Duygu Elendi!

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
Birinci dokunulmazlığı kaybettikten sonra Gönüllüler takımından Duygu birinci eleme adayı olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı Poyraz’ı ikinci eleme adayı olarak seçmişti. SMS birincisi olan Poyraz’ın eleme adaylığı düştü. Poyraz 2. Eleme adayı olarak Ayşe’nin adını verdi. SMS sıralamasında 2. olan Dora’da üçüncü aday olarak Reşat’ın adını verdi.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI
 1. Poyraz
 2. Dora
 3. Ayşe
 4. Aleyna
 5. Reşat
 6. Hanzade
 7. Yunusemre
 8. Duygu
 9. Steven
10. Emin
11. Baran

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU 2 ŞUBAT

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı