Survivor Kim Elendi 20 Nisan

Survivor Kim Elendi 20 Nisan

Survivor'da Kim Elendi?

SON DAKİKA!!! Survivor Kim Elendi? 20 Nisan 2021 Survivor’da Kim Elendi? Dora ve İlayda’dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor’da dün akşam kim elendi? Survivor Oy Sıralaması. Survivor'da Elenen İsim Belli Oldu! Survivor SMS Sıralaması İle Elenen İsim Gönüllüler Takımından Reşat Oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor eleme gecesi 20 Nisan 2021 Acun Ilıcalı’nın konseyde İsmail Balaban ile ilgili açıklamasıyla başladı. Acun Ilıcalı açıklamasında “Geçtiğimiz gün yaşanan bir olay. Bizim için çok üzücü bir durum. Kabul etmemiz mümkün değil. Bu yarışma kuralları dışında bir durum. Bütün felsefemizi, yarışmacıları kaybetmeme üzerine kurduk. İsmail ile olan konu açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi bir şekilde zorladı. İsmail bir besinle buluşuyor. Bizim görevli arkadaşımızın kamera kayıttayken uyarmasına rağmen İsmail o besini “çok açım” diyerek yiyor” dedikten sonra “İsmail sen ne diyorsun?” diyerek sözü İsmail’e verdi ve savunmasını istedi. İsmail yaptığını inkâr etmeyerek “Evet, çok açtım yedim. Zaten ceza yiyeceğim, kameralarda kayıtta, hiç değilse haklı bir sebepten ötürü yiyeyim” dedim. Acun Ilıcalı ceza olarak “Bizim gözümüze baka baka bunu yapman çok da doğru değildi. Bu yüzden 3 oyunda oynamayacaksın ve bundan sonraki 3 yemek ödülünü yemiyorsun.” Dedikten sonra Sergen söz alarak “Acun abi İsmail’in aldığı cezayı neden takım’a da veriyorsun?” diye sordu. Acun Ilıcalı “Bu da sizin takımı kontrol edememenizden kaynaklı. Çok üzgünüm” dedi. Merve hakkında verdiği açıklamada ise parçalı kırık olduğu için Metin Kuş’un İstanbul’la görüşmelerinin devam ettiğini ve net sonucu önümüzdeki günlerde bildireceğini söyledi.

Survivor 2021’de adaya veda edecek olan isimler Ünlüler ve Gönüllüler takımından SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı oldu. Cumartesi gecesi yapılan oylama sonrası Gönüllüler takımından 4 oy alan Dora, eleme potasına gitmişti. Pazar akşamki ada konseyinde ise Ünlüler takımından İlayda 3 oy alarak ikinci eleme adayı olmuştu. Gönüllüler takımından SMS birincisi olan yarışmacı ise Steven oldu. Steven üçüncü eleme adayı olarak Reşat’ın adını söyledi. Ünlüler takımından SMS birincisi olan yarışmacı ise Sergen oldu. Sergen dördüncü eleme adayı olarak İsmail’in adını söyledi. Survivor 2021’de haftanın eleme adayı olan dört yarışmacıdan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 20 Nisan 2021 eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Reşat oldu. Survivor'da Gönüllüler takımından Reşat Elendi.

SURVIVOR 2021 15. HAFTA SMS SIRALAMASI

Gönüllüler SMS Sıralaması
1. Steven
2. Poyraz
3. Aleyna
4. Dora
5. Berkay
6. Reşat
7. Ayşe
8. Aleyna Çalışkan

Ünlüler SMS Sıralaması
1. Sergen
2. İsmail
3. Batuhan
4. İlayda
5. Çağrı
6. Melis

20 NİSAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Survivor 2021'de 20 Nisan 2021 Salı Gecesi Elenen Reşat Kim?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı