Survivor Kim Elendi 23 Mart

Survivor Kim Elendi 23 Mart

Survivor Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 23 Mart Survivor’da kim elendi? Gonca, Aleyna Çalışkan ve Hanzade'den Sonra eleme adayları kim oldu? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor Oy Sıralaması. Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim, SON DAKİKA
 

53 bölümünde yayınlanan ada konseyinde yaşanan tartışmalar bir türlü bitmiyor. “Zenne” tartışması iki konseydir devam ediyor. İsmail’in “Bu yaz düğünüm var, Dora’yı düğünüme davet ediyorum. İster Zenne olarak isterse soytarı olarak katılabilir.” dedikten sonra Acun Ilıcalı sözü Dora’ya verdi. Dora “Bu kadar seviyesiz söze cevap vermem Acun Bey” dedikten sonra Acun Ilıcalı Dora’ya “İsmail’in söylediği seviyesiz de seninki çok mu seviyeli?” demesi konseye taşınan tartışmaya vurulan son nokta oldu. Gecenin sürprizi Ünlüler takımından Merve’nin Acun Ilıcalı’ya basketbol challenge teklifi oldu. Gonca, Çağrı ve Poyraz üçlüsüne karşılık Acun Ilıcalı “bir kişi transfer etme şartı ile kabul ederim” demesi Survivor 2021 takımı tarafından kabul edildi.

Survivor’da bu hafta 1. dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş ve 1. eleme adayı olarak Gonca'nın adını yazmıştı. 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybedince 2. eleme adayını belirlemek için ada konseyine gitmişlerdi. Fakat 2. eleme adayı konseyinde beklenen olmadı ve Gönüllüler takımı geçtiğimiz haftalarda bir kez daha yaptığı gibi bu hafta da 2 aday birden çıkardı. Bu isimler Hanzade ve Aleyna Çalışkan olmuştu.
Survivor'da son eleme adaylarını bu gece Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında SMS birincisi olan yarışmacılar belirledi. Ünlüler takımında SMS birincisi Çağrı oldu. Çağrı 4. eleme adayı olarak Batuhan’ın adını söyledi. Gönüllüler takımında SMS birincisi olan yarışmacı Poyraz 5. eleme adayı olarak Ayşe’nin adını söyledi. Survivor 2021’de 11.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 23 Mart 2021 tarihinde Survivor’da elenen kişi bu akşam en az SMS oyunu alan Gonca oldu. Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim Ünlüler takımından Gonca oldu.

SURVIVOR 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Ünlüler Takımı
 1. Çağrı
 2. İsmail
 3. Batuhan
 4. İlayda
 5. Doğan
 6. Melis
 7. Sergen
 8. Merve
 9. Öykü
10. Gonca

Gönüllüler Takımı
 1. Poyraz
 2. Ayşe
 3. Dora
 4. Reşat
 5. Aleyna Çalışkan
 6. Hanzade
 7. Berkay
 8. Aleyna
 9. Steven

23 Mart tarihinde elenen isim Gonca kim?

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı