Survivor Kim Elendi 25 Mayıs

Survivor Kim Elendi 25 Mayıs

Survivor Kim Elendi? Survivor SMS Sıralaması

SON DAKİKA! Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim Merve Aydın Oldu! Survivor Kim Elendi (25 Mayıs 2021) Survivor’da kim elendi? Mavi Takımdan Poyraz, Kırmızı Takımdan Aleyna Çalışkan'dan sonra Eleme Adayları Kim? Survivor SMS Sıralaması

Survivor'da 21.hafta eleme gecesi 25 Mayıs 2021. Survivor’da takımlar karıştırıldıktan sonra ikinci eleme gerçekleşecek. Geçen hafta bayram haftası olduğu için eleme yapılmamış ve yarışmacılar haftayı ödül oyunları oynayarak geçirmişti. Verilen bayram arasından sonra takımlar oynadıkları dokunulmazlık oyunlarında berabere kalarak birer aday çıkarmıştı. 22 Mayıs Cumartesi gecesi oynanan birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım strateji yapmış ve Poyraz'ı ilk eleme adayı olarak eleme potasına göndermişti. 23 Mayıs Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kaybederek Aleyna Çalışkan'ı eleme adayı olarak göstermişti.

Acun Ilıcalı konseyi başlatarak öncelikle bugün oynanan Yunan yarışmacılar ile karışık oynadıkları ödül oyunu hakkında bilgi aldı. İki takımda Yunan yarışmacılarla oynamaktan ne kadar memnun olduklarını dile getirdi. Bunu üzerine Acun Ilıcalı haftaya Türk ve Yunan yarışmacılar beraber tekrar bir oyun daha oynayacağını açıkladı. Bir diğer açıklamada ise bu hafta yarışmacılar arasında "Challenge" yapılacağı. Oyunlarda 5 olanın kazanacağı ve kaybeden yarışmacının eleneceği "Challenge" için seyircilerin yaptığı eşleşmeler şu şekilde gerçekleşti.

İsmail - Steven
Batuhan - Poyraz
Berkay - Dora
Aleyna - Ayşe
Aleyna Çalışkan - Merve

Daha sonra Acun Ilıcalı SMS Oylaması sonuçlarını açıkladı. Kırmızı ve Mavi takımlardan SMS birincisi olan yarışmacılar birer aday daha belirledi. Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında Mavi takımda SMS birincisi Poyraz oldu. Poyraz'ın SMS birincisi olduğu için adaylığı düştü. Mavi takımda SMS oylamasında ikinci olan isim ise Ayşe oldu. Kırmızı takımda Pazar akşamı yapılan oylamada SMS birincisi olan yarışmacı Batuhan oldu. Mavi takımda SMS birincisi olan Poyraz gitme adayı olarak Steven'in adını söyledi. Mavi takımda SMS oylamasında ikinci olan isim Ayşe ise eleme adayı olarak Merve'nin adını söyledi. Kırmızı takımda SMS birincisi olan Batuhan, son eleme adayı olarak Berkay'ın adını söyledi.

Survivor 2021’de 21.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Merve oldu. 25 Mayıs 2021 tarihinde Survivor’da elenen isim Mavi takımdan Merve oldu. Survivor'da Mavi Takımdan Merve Aydın Elendi!

SURVIVOR 2021 21.HAFTA SMS SIRALAMASI

Kırmızı Takım SMS Sıralaması
1. Batuhan
2. İsmail
3. Aleyna Kalaycıoğlu
4. Berkay
5. Aleyna Çalışkan

Mavi Takım SMS Sıralaması
1. Poyraz
2. Ayşe
3. Steven
4. Dora
5. Merve

25 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU (Türkiye - Yunanistan)

Survivor'dan Elenen Merve Aydın Kimdir?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı