Survivor Kim Elendi 27 Nisan

Survivor Kim Elendi 27 Nisan

Survivor'da Kim Elendi?

SON DALİKA!!! Survivor Kim Elendi (20 Nisan 2021) Survivor’da kim elendi? Gönüllüler Takımından Aleyna Çalışkan, Ünlüler Takımından İlayda'dan sonra Eleme Adayları Kim? Survivor SMS Sıralaması! Survivor Oy Sıralaması! Survivor SMS Sıralaması İle Elenen İsim Ünlüler Takımından İlayda Oldu. .


SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor 2021’de eleme adayları Ünlüler ve Gönüllüler takımınlarından oldu. Cumartesi gecesi dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımın için yapılan oylama sonrası yedi haftadır aday gösterilen ve dört oy alan Aleyna Çalışkan eleme potasına gitmişti. Pazar akşamki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımının ada konseyinde ise İlayda üç oy alarak ikinci eleme adayı olmuştu. İletişim ödülünde yaşananlar, İsmail Balaban’ın ailesinden aldığı ailevi sorunlar herkesin yüreğini burktu. Endişeler, sorular, kaygılar hepsi ada konseyinde öğrenildi. Bu moralle İsmail ne yapacak herkesin merak konusu oldu. Acun Ilıcalı ilk olarak Dora’ya “İsmail ile arandaki problemi devam ettirecek misin? Yoksa ateşkes mi yapacaksın? sorusuna Dora’nın verdiği cevap kimseyi tatmin etmedi. Kayıtlı görüntülerin olmasına rağmen farklı savunmalar hiç hoş olmadı. Daha sonra Acun Ilıcalı iletişim ödülü ile ilgili İsmail’e söz hakkı verdi. İsmail nişanlısı ile ilgili annesinin söyledikleri sözler hakkında bilgi verdi. Nişanlısının ailesi ve kendi ailesi arasında olan tatsız olaylar herkesi üzdü. Acun Ilıcalı da bunun üzerine iki sefer İsmail’e “Eğer istiyorsan nişanlın Gamze ile görüşme hakkını sana vereceğiz” dedi. İsmail'in ısrarla verdiği “Eğer mümkünse annemle konuşmak istiyorum.” cevabı çok manidar oldu. Gecenin diğer bir haberi ise iki takımın ada görev oyununun ödülü oldu. Sandalye yapma görevini kazanacak olan takım mozaik pastanın da sahibi olacak. Gönüllüler takımından SMS birincisi olan yarışmacısı Poyraz oldu. Poyraz üçüncü eleme adayı olarak Steven’nın adını söyledi. Ünlüler takımından SMS birincisi olan yarışmacı ise İsmail oldu. İsmail dördüncü eleme adayı olarak Sergen’in adını söyledi.

Survivor 2021’de haftanın eleme adayı olan dört yarışmacıdan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 27 Nisan 2021 16.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı İlayda oldu. Survivor’da Ünlüler takımından İlayda Elendi.

SURVIVOR 2021 16.HAFTA SMS SIRALAMASI

Gönüllüler SMS Sıralaması
1. Poyraz
2. Aleyna
3. Ayşe
4. Steven
5. Dora
6. Aleyna Çalışkan
7. Berkay

Ünlüler SMS Sıralaması
1. İsmail
2. Batuhan
3. Sergen
4. Melis
5. İlayda

27 NİSAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

SURVIVOR'DAN ELENEN İLAYDA ŞEKER KİM?

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı