Survivor Kim Elendi 4 Mayıs

Survivor Kim Elendi 4 Mayıs

Survivor'da Kim Elendi?

SON DALİKA!!! Survivor Kim Elendi (4 Mayıs 2021) Survivor’da Kim Elendi? Ünlüler Takımında Sergen ve Merve'den sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor SMS Sıralaması! Survivor Oy Sıralaması! Survivor SMS Sıralaması İle Elenen İsim Ünlüler Takımından Melis Sezer Oldu.

Survivor eleme gecesi 4 Mayıs 2021. Survivor’da 17. haftasında eleme adayının adresi belli. Ünlüler takımı. Cumartesi ve Pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımı olmuştu. Ünlüler takımı Cumartesi gecesi ada konseyinde Sergen'in adını, Pazar geceki ada konseyinde de Merve'nin adını yazmıştı. Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak yarışmacılardan bilgi aldı. Sergen ve Merve’nin yaptığı konuşmalar adaya veda konuşması havasındaydı.
Survivor'da bu gece Ünlüler takımında seyirci oylaması birincisi olan yarışmacı İsmail Balaban oldu ve son eleme adayını belirledi. Ünlüler takımında SMS birincisi olan yarışmacı İsmail Balaban “Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Buradaki herkesi seviyorum, ama maalesef bir isim söylemek zorundayım. Daha hakkaniyetli olacağını düşündüğüm için” diyerek Melis’in ismini söyledi. Acun Ilıcalı yarışmacılara “Seyircilerin bildiği fakat sizin bilmediğiniz bilgi, eğer elenen isim kadın yarışmacı olursa yarın itibari ile takımlar birleşecek” dedi.
Survivor 2021’de 17.haftanın eleme adayı olan Sergen, Merve ve Melis’ten en az SMS oyunu alan yarışmacı bu gece adaya veda etti. 4 Mayıs 2021 tarihinde seyirci oylaması sonucu Survivor’dan elenen isim Melis Sezer oldu.
Survivor’da Ünlüler takımından Melis Elendi.

SURVIVOR 2021 17.HAFTA SMS SIRALAMASI

Ünlüler Takımı SMS Sıralaması
1. İsmail
2. Batuhan
3. Sergen
4. Merve
5. Melis

4 MAYIS SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Survivor'a veda eden Melis Sezer Kim??

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı