Survivor Kim Elendi 6 Nisan

Survivor Kim Elendi 6 Nisan

Survivor'da Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 6 Nisan Survivor’da kim elendi? Doğan, İsmail, Batuhan ve Sergen’den Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor’da dün akşam kim elendi? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor Oy Sıralaması. Survivor SMS Sıralaması. SON DAKİKA


Bu akşamki eleme konseyinde Acun Ilıcalı’nın “Survivor’da üzücü bir gelişme yaşandı. Açıkçası beklemediğimiz, ummadığımız, şaşırdığımız bir gelişme.” sözleriyle konuya girmesi üzerine yarışmacılar ve ekranları başındaki izleyicilerde şok etkisi yarattı. Konunun Gönüllüler takımından Aleyna ve Aleyna Çalışkanın arasında olması ise çok enteresandı. “Yarışma kuralları dışında bazı maddeleri temin ettiler mi?” sorusu için Acun Ilıcalı Aleyna ve Aleyna Çalışkan’dan savunma istedi. Aleyna ve Aleyna Çalışkan’ın “Evet yaptık. Özür dileriz.” dediler. Gecenin şokları bitmiyordu. Sıra İlayda’ya geldiğinde Hanzade’ye yiyecek temin edip etmediği soruldu. Hem İlayda hem Hanzade olayı inkar etmeyerek özür dilediler. Batuhan ise çantasına koyduğu içeceği inkar etmedi ve özür diledi. Acun Ilıcalı tüm bu olaylarla ilgili yarışmacılara üçer ödül oyunundan faydalanamayacaklarını söylediğinde Aleyna, Aleyna Çalışkan, İlayda ve Batuhan’ın tek ortak isyanı “Acun Bey bu ceza çok değil mi?” dediğinde Acun Ilıcalı cezanın uygulanacağını bir kez daha yineleyerek söze son noktayı koydu. Poyrazın sakatlığı ile ilgili “Eğer raporların düzgün gelmezse ki pozitif görmüyorum, negatif de diyemiyorum. Bekleyip göreceğiz” dedi.

Survivor 2021’de bu hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanan dokunmazlık oyunları sonucunda, adaya veda edecek olan isim Ünlüler takımından oldu. Cumartesi gecesi yapılan oylama sonrası Ünlüler takımından dörder oy alan İsmail ve Doğan ilk eleme adayları olmuştu. Pazar günü yapılan ada konseyindeki oylama sonucunda ise Ünlüler takımı üçer oy ile Batuhan ve Sergen’i eleme adayı olarak çıkarmışlardı. Survivor’da kesin eleme adayları Ünlüler takımın SMS birincisi olan yarışmacıdan sonra belirlendi. Ünlüler takımında SMS birincisi olan yarışmacı Batuhan oldu. Batuhan’nın adaylığı SMS birincisi olmasından dolayı düşmüş ve otomatikman Ünlüler takımından erkeklerde tek isim kalan Çağrı, gitme adayı olarak dördüncü isim oldu. Survivor 2021’de haftanın eleme adayı olan 4 yarışmacıdan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 6 Nisan 2021 eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Doğan oldu. Survivor'da Ünlüler takımından Doğan Elendi.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI

1. Batuhan
2. İsmail
3. Merve
4. Çağrı
5. Sergen
6. Doğan
7. İlayda
8. Melis

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı