Survivor Kim Elendi 8 Haziran

Survivor Kim Elendi 8 Haziran

Survivor'da Kim Elendi Belli Oldu!

SON DAKİKA!!! 8 Haziran 2021 Survivor Kim Elendi? Survivor’da Kim Elendi, Kim Gitti? Kırmızı Takımda Aleyna, Mavi Takımda Steven ve Ayşe'den Kim Elendi? 8 Haziran Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim Belli Oldu! Survivor'da Steven Elendi!

Survivor'da 23. hafta eleme gecesi 8 Haziran 2021. Survivor’da çeyrek finale kalan yarışmacılar bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunlarına başladı. Cumartesi akşamı oynanan ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Poyraz kazanmış ve Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme potasına göndermişti. Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu ise Berkay kazanarak Steven'in adını söylemişti. Pazartesi akşamı oynanan haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban olmuş ve Ayşe'yi eleme adayı olarak göstermişti.

Acun Ilıcalı eleme konseyini başlatarak eleme adayı olan 3 yarışmacıya söz verdi. Daha sonra önümüzdeki hafta için bilgiler verdi. Önümüzdeki hafta Survivor Türkiye yarışmacıları bir kez daha Survivor Yunanistan yarışmacıları ile beraber ödül oyunu oynayacak. Oyunu kazanan takım Acun Ilıcalı ile beraber Bahamalara gidecek. Yarın akşam oynanacak "Arkadaşlarınıza Sorduk" oyununda ise 1 yarışmacı otomobil kazanacak. Ayrıca yarın Instagram'da Survivor Yunanistan yarışmacılarına karşı oyun oynayacaklar. Oyunun konusu ise kim ülkesini daha iyi tanıyor. Acun Ilıcalı'nın son sürprizi ise Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi akşamları bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynanacak ve Pazar akşamı bir eleme daha gerçekleşecek.

Survivor 2021’de 23.haftanın eleme adayı olan 3 yarışmacıdan, Aleyna, Steven ve Ayşe arasından en az SMS oyunu alan yarışmacı Steven oldu. 8 Haziran 2021 tarihinde seyircilerin yaptığı oylama sonucu Survivor’da elenen isim Steven oldu.

Survivor'da Mavi Takımdan Steven Elendi!

Survivor'da Adaya Veda Eden Steven Salam Kimdir?

8 HAZİRAN SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

8 HAZİRAN SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı