Survivor Kim Elendi 9 Mart

Survivor Kim Elendi 9 Mart

Survivor Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 9 Mart Survivor’da kim elendi? Gönüllülerden Hanzade, Öykü Uysal ve Aleyna Çalışkan'dan Sonra eleme adayı kim oldu? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor Oy Sıralaması. Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim

Survivor’da bu hafta Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımı olduğu için adaya veda edecek isim de Gönüllüler takımından oldu. Gönüllüler takımı Cumartesi gecesi yapılan oylama sonrası Hanzade ve Öykü Uysal'ı potaya göndermişti. Pazar günü yapılan oylamada ise üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan olmuştu. Survivor'da son eleme adayını Gönüllüler takımının SMS birincisi olan yarışmacı belirledi. Bu akşam ki ada konseyi ise son derece önemliydi. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımından Doğan’ı Barış ile yaşadığı tartışmadan dolayı “bu adada küfür istemiyoruz” diyerek tatlı sert uyardı. Doğan herkesten özür diledi. Daha sonra Gönüllüler takımından Steven’dan iletişim oyunu sonrasında çıkan tartışmada söylediği ”Dora özür dileme gel” cümlesine açıklık getirmesini istedi. Olayın içinde olan Dora ise Steven’ın haksız olduğunu söyleyerek noktayı koydu. Gecenin en önemli konuşması ise Acun Ilıcalı’nın Ünlüler takımından Çağrı ile arasında geçen konuşmaydı. Acun Ilıcalı Çağrı’nın sürekli agresif olduğu ve defalarca bunu tekrar ettiğini, Dominik’te çalışan Acun Medyan’ın çalışan sayısının 1200 kişiyi bulması ve “yapılan en ufak şeyin tarafıma sayarım” demesi Çağrı için çok ağır oldu. Acun Ilıcalı’nın son derece kızgın olduğu gözden kaçmadı.  “Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum.” dedikten sonra elini masaya vurması çok şey ifade ediyordu. Yaptırım olarak 5 ödül oyunundan yararlanamayacaksın, şimdi yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum” diyerek son derece stratejik bir hareketle Çağrı’ya kararını bildirmesi için söz hakkı tanıdı. Pişmanlığı son derece belli olan Çağrı gözyaşları içinde kararını 1 hafta sonra açıklamak istediğini belirtti.

Survivor'da son eleme adayını Gönüllüler takımının SMS birincisi olan yarışmacı belirledi. Bu sezon bir ilk yaşandı ve ilk kez bir takım 4 kişiyi eleme potasına gönderdi. Gönüllüler takımında SMS birincisi olan yarışmacı bu hafta da Ayşe oldu. Ayşe eleme adayı olarak Dora’nın adını söyledi. Böylece bu hafta eleme adayları, Öykü Uysal, Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Dora oldu. Survivor 2021’de haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. 9 Mart 2021 eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Öykü Uysal oldu. Survivor’da Gönüllüler takımından Öykü Uysal Elendi.

9. HAFTA SURVİVOR SMS SIRALAMASI

1. Ayşe
2. Dora
3. Reşat
4. Aleyna Çalışkan
5. Aleyna
6. Steven
7. Hanzade
8. Yunus Emre
9. Berkay
10. Öykü Uysal

9 MART SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı