Survivor Kim Elendi 9 Şubat

Survivor Kim Elendi 9 Şubat

Survivor'da Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi? 9 Şubat: Survivor’da kim elendi? Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor eleme adayları kimler? Survivor 2021 Adadan Kim Gitti? Survivor SMS Sıralaması ile Elenen İsim


SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
Birinci dokunulmazlığı kaybettikten sonra Ünlüler takımından Doğan birinci eleme adayı olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Hanzade’yi  ikinci eleme adayı olarak seçmişti. Ünlüler takımında birinci olan İlayda, Öykü’nün ismini vererek 3. Eleme adayı olarak belirledi. Gönüllüler takımında bu hafta da SMS birincisi olan Poyraz 4. ve son eleme adayı olarak Baran’ın adını verdi. Buna göre 5. Haftanın eleme adayları sırasıyla; Doğan, Hanzade, Öykü ve Baran oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?
Ekranların uzun soluklu ve en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de bu hafta da yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Ada konseyinde bu gece Acun Ilıcalı’nın adaya yeni gelecek yarışmacıların açıklaması ile başladı. İlk eleme adayı birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında Doğan olmuştu. Dün gece ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Hanzade’nin adını çıkararak ikinci eleme adayını belirledi. Survivor’da son eleme adayını Ünlüler ve Gönüllüler takımının SMS birincileri belirledi. Ünlülerden sürpriz SMS birincisi İlayda oldu. İlayda’nın SMS birincisi olması Acun Ilıcalı’da dahil herkesi çok şaşırttı. İlayda 3. eleme adayı olarak Öykü‘nün adını söyledi. Gönüllülerde SMS birincisi Poyraz oldu. Poyraz 4.eleme adayı olarak Baran’ın adını söyledi.  5.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı Gönüllüler takımından Baran 9 Şubat 2021 Survivor’da elenen kişi oldu. Survivor’da Gönüllüler Takımından Baran Elendi!


SURVIVOR SMS SIRALAMASI

Ünlüler Takımı Sms Oylaması
 1- İlayda
 2- Batuhan
 3- İsmail
 4- Öykü
 5- Doğan
 6- Barış
 7- Çağrı
 8- Merve
 9- Melis
10- Sergen
11- Hayrettin
12- Gonca

Gönüllüler Takımı Sms Oylaması
 1- Poyraz
 2- Dora
 3- Steven
 4- Reşat
 5- Ayşe 
 6- Hanzade
 7- Aleyna 
 8- Yunus Emre
 9- Aleyna Çalışkan
10-Baran

9 ŞUBAT SURVIVOR İLETİŞİM OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı