Survivor Ödül Oyunu 1 Mart

Survivor Ödül Oyunu 1 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Ödül Oyununu Kim Kazandı? 1. Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 38. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNUN DA ÖDÜL NEYDİ?
Survivor 2021 38. bölüm ödül oyunu ödülü Cappy Atom ve yeşil zeytin, poğaça, siyah zeytin, tost, domates, salatalık, yumurta ve peynir çeşitlerinden oluşan kahvaltı.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
1 Mart 2021 Pazartesi günü 38. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler takımları ikişer erkek birer kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden İsmail Gönüllülerden Steven final atışlarında, sapanla atışı yaparak 3 kuleyi devirmeye çalıştı. Ünlülerden İsmail Gönüllülerden Steven’dan önce 3 kuleyi düşürerek seçme avantajını Ünlüler takımına kazandırdı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında bu gece 38. bölümü yayınlanan Survivor 2021, Murat Ceylan’ın anlatımıyla 8. haftasına ödül oyunuyla başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada kıyasıya mücadele etti. Parkuru bitiren yarışmacılar sapan atışı ile 3 kuleyi rakibinden önce düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Ünlülerin durumu 5-4’e getirdiği oyunda tadım zamanı ödülü olan tost ve Cappy Atom ödülünü kazandı. Başa baş geçen oyunda durum 9-9’a geldiğinde bayrak yarışı yapıldı. Her iki takımdan en iyi erkek ve kadın yarışmacılar bayrak yarışına çıktı. Ünlülerden İsmail ve Merve Gönüllülerden ise Steven ve Aleyna yarıştı. Gecenin galibi Aleyna’nın başarılı atışları sonucunda Gönüllüler takımı oldu. Oyunu Gönüllüler takımı 10-9 kazanarak Cappy Atom ve kahvaltı ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Gönüllüler kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı