Survivor Ödül Oyunu 1 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 1 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 1 Nisan 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 60. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül dürüm et döner, kızarmış patates ve Coca Cola.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
1 Nisan 2021 Perşembe günü 60. Bölümünde Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler birer erkek birer kadın yarışmacı ile seçme avantajına çıktılar. Ünlüler takımından Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından Berkay ve Aleyna seçme avantaj oyununda yarıştı. Final atışlarında halkaları dört deliğe başarılı bir şekilde sokan Berkay oldu ve seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021'de1 Nisan 2021 günü oynanan ödül oyunundan önce Ünlüler ve Gönüllüler takımında kaptanlık seçimine gidildi. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Merve, Gönüllüler takımından ise Ayşe takım kaptanı seçildi. Bu gecenin en tatsız olayı uzun süredir doktor kontrolünde olan Gönüllüler takımından Reşat’ın oynayamayacak olmasıydı. Deniz üzerinde bulunan parkurda zipline salıncak, engeller ve sürünmelerden sonra parkuru tamamlayan yarışmacılar halkaları dört ayrı şekilden oluşan deliklere başarılı bir şekilde atan takımına 1 puan kazandırdı. Hızın, becerinin ve uyumun çok önemli olduğu oyunda yarıştılar. Haftanın ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Ünlüler takımı durumu 5-3’e getirdiğinde oyunda tadım hakkına sahip oldu. Ünlüler takımında bu gecenin sürprizi İlayda oldu. Parkuru öylesine tamamlıyordu ki adeta “Açım, açım” “Bu ödül benim” der gibiydi. Ünlüler takımı skoru 8-6’ya getirdiğinde her iki takım da en iyi iki erkek iki kadın yarışmacılarını çıkardılar. Ünlüler takımı İsmail, Çağrı, İlayda ve Melis Gönüllüler takımı ise Poyraz, Aleyna, Ayşe ve Steven ile en iyilere çıktılar. İlayda Survivor 2021 sezonu boyunca çıktığı ilk en iyiler mücadelesini hem yaşadı hemde ekran başında izleyen seyircilere yaşattı.  Nefes kesen ödül oyununda ipi göğüsleyen takım Gönüllüler takımı oldu. En iyiler seçmelerinden sonra sayı kaybetmeyen Gönüllüler takımı 8-6 geriden geldiği oyunu 10-8 kazandı. Ödül Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı