Survivor Ödül Oyunu 1 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 1 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 1 Şubat Survivor 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 18. Bölümde Ödül Ne? Survivor'da Bu Akşam Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor ödül oyununda neler yaşandı? Yeni gelen 3 yarışmacı kim?


SURVIVOR’DA YENİ GELEN 3 YARIŞMACI KİM?
Adadan sakatlıklar nedeniyle ayrılan yarışmacılar yerine Gonca, Aleyna ve Doğan 3 yedek yarışmacı olarak takımlara dâhil oldu. Böylece yeni gelen 2 yarışmacı Gonca ve Doğan Ünlüler takımına, 1 yarışmacı Aleyna ise Gönüllüler takımına dahil oldu.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 18. bölüm ödül oyunu ödülü peynirli domatesli sandviç ve kakaolu bisküvi oldu.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor bu gece Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara geldi. Survivor Türkiye’de 4. haftanın 2 eleme adayının belirlenmesinden sonra bugun ödül oyunu oynandı. Survivor 2021’in Pazartesi günkü 18. bölüm 4. haftasında Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam peynirli domatesli sandviç ve kakaolu bisküvi ödülü için oyuna başladı. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda, Ünlüler ve Gönüllüler kum sahada futbol oynayarak gerçek bir performans sergiledi. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı maçta Steven-Yunus Emre'nin Barış-Doğan ile oynadığı maçta çift sarı karttan kırmızı kart gören Steven 1 dakika oyun dışı kaldı. Yunus Emre’nin tek başına mücadeleye devam ettiği karşılaşmada Gönüllüler takımı maçı 3-1 kaybetti. İlayda’nın futbolda sergilediği oyun izlemeye değerdi. Ünlülerden Barış’ın benchden verdiği taktikleri oyun içindeki arkadaşlarına çok etkili oldu. Ünlülerin durumu 5-3’e getirdiği oyunda “tadım zamanı ödülü” olan Oreo kakaolu bisküviyi kazandı. Durum Ünlülerin lehine 9-7’ye geldiğinde her iki takımdan en iyi 3 oyuncu sahaya çıktı. Gecenin galibi Ünlüler 10-7kazanarak peynirli domates sandviç ödülünün sahibi oldu. Ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı