Survivor Ödül Oyunu 10. Bölüm 21 Ocak

Survivor Ödül Oyunu 10. Bölüm 21 Ocak

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 21 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Peynirli Poğaça Ödülünü Kim Kazandı? 21 Ocak 2021 Survivor ödül oyununda neler yaşandı?

Seçme Avantaj Oyununu Kim Kazandı?
Tv8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor 10. Bölümü ile ekranlara geldi. Gecenin ilk oyununa seçme avantaj oyunuyla başlayan Ünlüler ve Gönüllüler,  3 erkek 3 kadın yarışmacıyla parkura çıktı. Ünlüler Gönüllüler yarış öncesi 2. haftanın takım kaptanı oylaması yaptı. Ünlülerde Barış Gönüllülerde Reşat tekrar takım kaptanı seçildiler. Gönüllüler takımı son oyuna kalan avantaj oyununu Ayşe’nin İsmail Balabanı yenmesi ile 2-1 kazandı.

Survivor 21 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı? Peynirli Poğaça
TV8’in en çok izlenen programı Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler takımları deniz üzerinde hazırlanan uzun ve engelli platformda kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada Gönüllülerin uzun süre önde götürdüğü ödül oyununu büyük bir farkla Gönüllüler takımı 10-3 kazandı.

Survivor Anlat Bakalımı Kim Kazandı? Turta ve Kurabiye Ödülünü Kim Kazandı? 21 Ocak 2021 Survivor Anlat Bakalım’da neler yaşandı?

Survivor 10. bölümün 2. oyunu olan Anlat Bakalım, hem izleyicilerin hem de yarışmacıların severek beklediği oyunlardan birisi. Keyifli bir o kadar da komik anlara sahip Anlat Bakalımda bu haftanın ödülü ise Turta ve Kurabiye oldu.

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılar için moral ve motivasyon açısından iyi gelen Anlat Bakalımın galibi geçen hafta da olduğu gibi 5-3’lük skorlar Gönüllüler oldu. Geceye damgasını vuran ise Öykü ile Melis’in Anlat Bakalımda bu sezonun en yüksek skorunu yapması oldu. Öykünün anlatıp Melis’in bildiği oyunun skoru 7-0 bitti.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı