Survivor Ödül Oyunu 10 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 10 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 10 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor’da Ödülü Kim Kazandı? 89.Bölümde Büyük Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Murat Ceylan ödülü açıklarken “Kazanan takımı buradan uçakla alıyoruz, Punta Cana’ya götürüyoruz. Punto Cana’da Scuba Doo yapıyorsunuz.” dediğinde, iki takım sevinçten havalara uçtu. Punto Cana’daki etkinlikten sonra ödülü kazanan yarışmacılar geceyi muhteşem bir villada geçirecek ve akşam yemeğinde mercimek çorbası, humus, patates salatası, mantı, fırında sütlaç yiyecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
10 Mayıs 2021 Pazartesi günü büyük ödül için yarışan Mavi ve Kırmızı takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna, Mavi takımda ise Poyraz ve Merve seçme avantajı için yarıştı. Parkurda kızakları çekerken yolda topladıkları torbalarla sona gelen yarışmacılar, final atışlarında getirdikleri torbalardan çıkan topları mekanizmaya koyarak çekiçle rakibinden önce 3 başarılı atışı yapan takımına 1 puan kazandırdı. Final atışlarını Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Poyraz yaptı. İsmail üç topu başarılı bir şekilde atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor’ın 89.bölümünde takımlar Pazartesi günleri verilen büyük ödül oyununu kazanmak için parkura geldiler. Murat Ceylan’ın sunumu ile ekranlara gelen ödül oyununu kazanan takım, ada şartlarından uzaklaşarak güzel bir gün geçirecek. Bunun bilincinde olan takımlar parkurda nefes nefese mücadeleler verdi. Final atışlarını Kırmızı takım çözemeyince ilk tur eşleşmeler sonucunda Mavi takım oyunda durumu bir anda 4-1 yaptı. Oyunun ikinci yarısında Mavi takım hız kesmedi ve durumu 7-1 yaptı. Günün detaylarından birisi Berkay ve Poyraz derbisi oldu. Berkay bugün de Poyraz’ı yenerek namağlup derbiye devam etti. Berkay Poyraz arasındaki karşılaşmalarda skor 7-0 oldu. Berkay'ın aldığı bu sayı ile Kırmızı takım durumu 7-2'ye getirdi. Daha sonra Kırmızı takım az bir direnç daha göstererek durumu 8-5'e getirse de son oyunda Ayşe Aleyna Çalışkan'ı yenerek ödül oyununu ve ödülü Mavi takıma getirdi. Ödül Oyununu Mavi takım 10-5 kazandı. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı