Survivor Ödül Oyunu 11 Şubat

Survivor Ödül Oyunu 11 Şubat

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 11 Şubat 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 25. Bölüm Ödülü Ne? Survivor Anlat Bakalım Kim Kazandı? Survivor ödül oyununda neler yaşandı? Yeni gelen 3 yarışmacı kim? Survivor Anlat Bakalımda Neler Yaşandı?


SURVIVOR’A YENİ GELEN 3 YARIŞMACI KİM?
Bu akşam sezonun son 3 yedek yarışmacası adaya gelerek takımlarına katıldı. Buna göre yeni gelen 1 yarışmacı Yiğit Ünlüler takımına ve 2 yarışmacı Berkay veÖykü Gönüllüler takımına dahil oldu.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
11 Şubat 2021 Perşembe günü 25. bölümü yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımları seçme avantaj oyununa 3 erkek 3 kadın yarışmacı ile çıktı. Takımlar erkeklerde Ünlüler ve Gönüllülerde kadınların kazanması sonucunda 1-1 berabere kaldı. Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Poyraz arasında sonucu belirleyecek olan yarışta Gönüllüler seçme avantaj oyununu 2-1 kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranların da yayınlanan ve bu gece Murat Ceylan’ın sunumuyla 11 Şubat 2021 Perşembe günü 25. bölüm ile ekranlara geldi. Survivor’a bugün dahil olan 3 son yeni yarışmacı takımlarına katıldı ve ilk oyunlarına çıktı. Ünlüler takımına katılan yarışmacı Yiğit, Gönüllülere katılan Berkay ile oynadığı ilk oyununu kazandı. Yeni katılan yarışmacılar ile Ünlüler 13 kişi, Gönüllüler ise 11 kişi oldu. Bu hafta da her yeni hafta başlangıcında olduğu gibi takım kaptanlığı seçimine gidildi. Gönüllülerden Reşat Takım arkadaşlarından affını istedi ve takım kaptanı olmayacağını söyledi. Ünlülerden oy çokluğuyla Barış, Gönüllülerden ise Yunus Emre bu haftanın takım kaptanları oldu. 25. bölümüne hırs ve heyecan hakimdi. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacıların gündemindeki konu, ödül oyunu idi. Oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar, bu akşam varını yoğunu parkura yansıttı. Disk atarak masa üstündeki labutu devirenin takımına 1 puan kazandıracak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımları yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Ünlüler takımı oyuna kötü bir başlangıç yaptı. Gönüllüler takımı durumu 4-0’a getirdi. Daha sonra toparlanmasını bilen Ünlüler takımı ilk seçme sonrasında skoru 5-5 yaptı. Oyun son ana kadar bir Gönüllüler takımına bir Ünlüler takımına gitti. Fakat durum 8-8’den sonra Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koydu ve son sayıda Ünlüler takımından Merve Gönüllülerden Aleyna Çalışkan’ı yenerek oyunu 10-8 kazanmasını bildi. Ünlüler takımı oyun sonunda bazlama tost ve demleme çayın sahibi oldu. Ödül oyununu Ünlüler kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Ekranların en çok izlenen programı Survivor’da 25. bölümde günün ikinci oyununda "Anlat Bakalım" heyecanı yaşandı. Anlat bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise turta oldu. Bu akşam her iki takımda ezber bozdu. Yüksek skorlarla başlayan anlat bakalımda Gönüllülerden Ayşe - Berkay’ın 6-3'lük skoruna Ünlüler takımından İsmail ve Batuhan 8-7’lik skor ile cevap vermesi izleyicilere keyifli dakilalar yaşattı. Ayrıca bu skor bu sezonun rekoru oldu. Ünlüler takımı Çağrı ve Batuhan'ın Gönüllüler takımından Aleyna ve Ayşe'yi 3-2'lik skorla yenmesi ile bu geceki anlat bakalımı 5-3 kazandı. Anlat Bakalımı Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı