Survivor Ödül Oyunu 12 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 12 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 12 Nisan 2021 Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Survivor 68. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül’ü kazanan takım, adalarında 1 hafta kullanmak üzere kahve çekme makinesi, Kahve Dünyası’ndan taze çekilmiş Türk kahvesi ve porselen fincanının sahibi olacak. Bunun yanı sıra, yemek ödülü olarak, kuşbaşılı club sandviç, chicken fingers, patates kızartması ve pide yiyecekler. Ayrıca oyundan hemen sonra Dominik’in en ünlü gece kulübü olan Coco Bongo’nun performans sanatçılarının konserini izleyecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
12 Nisan 2021 Pazartesi günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Merve, Batuhan, Gönüllülerden Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu seçme avantaj oyununda yarıştı. Havuz parkurunda oynanan ödül oyununda yarışmacılar parkuru bitirdikten sonra totem üstüne dizdikleri sekiz küpü, toplarla düşürmeye çalıştı. Rakibinden önce başarılı bir şekilde küpleri düşüren yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarını Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Berkay yaptı. Batuhan 8 küpü başarılı bir şekilde Berkay’dan önce düşürerek seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021 bu geceki ödül oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. Havuz parkurunda kaydıraktan kayıp parkuru tamamlayan yarışmacılar, totem üstüne dizdikleri sekiz küpü toplarla düşürmeye çalıştılar. Başarılı bir şekilde küpleri düşüren yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Survivor 2021 yarışmacıları temposu, mücadelesi üst seviyede olan bir karşılaşma izlettirdi. Performansları, süratleri, hızları, tamamıyla Survivor’ın kimyasıyla bütünleşmiş durumdaydı. Denge, beceri ve hız yarışmacıların sahip olması gereken 3 unsurdu. Bunu becerebilen takım ödül oyununun galibi oldu. Oyunu, Ünlüler takımı 5-2’ye getirdiğinde tadım hakkı olan, taze çekilmiş Türk kahvesi ve çikolata kazandılar. Oyunun ikinci bölümünde Ünlüler takımı skoru 7-2’ye getirse de Gönüllüler takımı atak yapıp durumu 8-7’ye getirerek oyuna ortak oldu. Daha sonra Ünlüler takımı oyuna ağırlığını koyarak durumu 9-7 yaptı ve en iyi bir kadın bir erkek yarışmacı seçimine gidildi. Buna göre Ünlüler takımından Batuhan, Merve, Gönüllüler takımından ise Dora ve Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Ünlüler takımından Batuhan Gönüllüler takımından Dora arasındaki mücadeleyi Batuhan kazandı. Ünlüler takımı Batuhan’ın sayısı ile ödül oyununu 10-7 kazanarak ödül oyununun ödülü olan, kahve çekme makinesi, Kahve Dünyası’ndan taze çekilmiş Türk kahvesi ve porselen fincan, bunun yanı sıra, kuşbaşılı club sandviç, chicken fingers, patates kızartması ve pide ödülünün sahibi oldu. Ayrıca Coco Bongo’nun performans sanatçılarının konserini Survivor Yunanistan Ünlüler Gönüllüler ödül oyununun kazananı olan Yunanistan Ünlüler takımı yarışmacıları ile beraber izledi. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı