Survivor Ödül Oyunu 15 Mart

Survivor Ödül Oyunu 15 Mart

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 15 Mart 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 48. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyunun da Neler Yaşandı? Survivor Anlat Bakalım Kim Kazandı? Anlat Bakalımda Neler Yaşandı? 


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNUN DA ÖDÜL NE?
Survivor 2021 48. bölüm ödül oyununda ödül Gedik Piliç’ten Kızarmış Bütün Piliç ve Coca Cola.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
15 Mart 2021 Pazartesi günü ekranlara gelen Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları seçme avantaj oyununa birer erkek birer kadın yarışmacı ile çıktı. Ünlülerden Merve Gönüllülerden Poyraz final atışlarını yaptı. 3 topu Gönüllüler takımından Poyraz’dan önce başarılı bir şekilde basket atan Ünlüler takımından Merve oldu ve seçme avantaj oyununu Ünlüler takımı 1-0 kazandı. Seçme Avantaj Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu gece 48. bölümünü Murat Ceylan’ın sunduğu Survivor Türkiye ödül oyunuyla başladı. Her iki takımın adada bir türlü bitmek bilmeyen tartışmalarına şahit olduk. Gönüllüler takımı dün akşamki ada konseyinde Yunus Emre, Steven, Aleyna, Ayşe ve Aleyna Çalışkan’ın Hanzade’ye oy atması “yeni bir ittifak mı doğuyor?” sorusuna sebep oldu. Diğer tarafta ise Ünlüler takımında İsmail ile Batuhan’ın konseyde başlayıp adada devam eden tartışmasına İlayda ile Goncan’ın da katılması gerilim dolu bir haftanın bizleri beklediğinin habercisi gibiydi. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı ödül oyununda ise, Ünlüler ve Gönüllüler takımı heyecanın ve hırsın tavan yaptığı yarışmada kıyasıya mücadele ettiler. Birleşme partisi öncesi son düzlüğe giren her iki takım yarışmacıları nehir parkurunda ödül için kulaç attılar. Serbest yüzme ve boardla yüzme etapları yarışmacıları oldukça yordu. Parkuru tamamlayan yarışmacılar 3 topu su üstünde bulunan basket potasına başarılı atarak takımına 1 puan kazandırdı. Müthiş geçen mücadele sonunda oyuna hızlı başlayan Ünlüler takımı durumu 5-2’e getirdi. Böylelikle kızarmış bütün piliç ödülünü tatma hakkını kazandı. Ünlüler takımı uzun süre önde götürdükleri oyunda durumu 7-2’ye getirdi. Daha sonra Gönüllüler takımı atak yaptı ve skoru 7-6’ya getirdi. Ünlüler takımı oyundaki üstünlüğünü devam ettirdi ve durumu 9-6’ya getirdiğinde her iki takımdan en iyi 2 erkek 1 kadın yarışmacı seçildi. Ünlüler takımından Sergen, Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından ise Poyraz, Berkay ve Aleyna oldu. Gönüllüler takımından Berkay’ın sayısı ile durum 9-7’ye gelse de son oyunda Ünlüler takımından Merve oyuna son noktayı koydu. Gecenin galibi Ünlüler takımı 10-7 kazanarak Gedik Piliçten Kızarmış Bütün Piliç ve Coca Cola ödülünün sahibi oldu. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı kazandı.

ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?
Survivor 2021 48. bölüm 2. oyununda Anlat Bakalım her hafta olduğu gibi bu hafta da keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Geçen hafta Merve Murat Ceylan ile ilgili verdiği mani sözünü yerine getirdi Murat Ceylan için yazdığı maniyi okudu. Bu haftaki anlat bakalımın ödülü ise Patso oldu. Gonca ile İlayda’nın anlat bakalımda 6 bilmelerine karşılık Hanzade ve Dora ikilisinin 7 bilmesi durgun başlayan yarışmaya heyecan kattı. Gecenin en yüksek skorları İsmail, Gonca’nın, Steven ve Aleyna Çalışkan’a karşı 8-4’lük, Aleyna ile Ayşe’nin Melis ve Sergen’e karşı 8-7’lik ve Batuhan ile Gonca’nın, Hanzade ile Dora’ya karşı 8-7’lik skorları oldu. Kahkahaların havada uçuştuğu anlat bakalımda geceyi Ünlüler takımından Öykü, Sergen’in Gönüllüler takımından Reşat ve Dora’yı 3-2 ‘lik skorla yenmesi ile  anlat bakalımı 7-4 Ünlüler takımı kazandı. Anlat Bakalımı Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı