Survivor Ödül Oyunu 15 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 15 Mayıs

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 15 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor'da Ödülü Kim Kazandı? 93.Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?

 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununu kazanan takım ultra lüks villada konaklayacak ve Dominikli yerel müzisyenler eşliğinde akşam yemeği yiyecek. Akşam yemeğinin menüsü ise düğün çorbası, mücver, et şnitzel, domatesli pilav, patates kavurma. Ayrıca Trendyol'dan kişi başı 10.000 TL alışveriş yapabilecekler. Son olarak kazanan takım Exxen platformunda "Hükümsüz" dizisinin 1. bölümünü izleyecek.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Murat Ceylan'ın sunumu ile başlayan ödül oyununa Mavi ve Kırmızı takımlar 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantajına çıktı. Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda ise Poyraz ve Ayşe seçme avantajı için yarıştı. Yarışmacılar denize doğru koşarak deniz üstünde bulunan sepetten düşen 10 adet takım renklerindeki topları topladı ve karaya taşıdı. Daha sonra atış yapacak yarışmacı rakibinden önce 3 topu trambolinden sektirip sepetlere basket atarak takımına 1 puan kazandırdı. Seçme avantaj oyununda atışları Kırmızı takımda Berkay, Mavi takımda Poyraz yaptı. Poyraz üç topu başarılı bir şekilde basket atarak seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 15 Mayıs Cumartesi akşamı, bayram haftası olmasından dolayı elemenin olmayacağı haftada dokunulmazlık oyunu yerine takımlar ödül oyunu için parkura çıktı. Takımlar sahaya ödül oyununu kazanarak bayramı adadan uzakta, enerji toplayarak geçirmek için çıktı. Oyuna Mavi takım hızlı başladı ve ilk eşleşmeler sonunda 5-0 öne geçti. Daha sonra Batuhan Kırmızı takımın ilk sayısını alarak skoru 5-1 yaptı. Ancak Mavi takım Kırmızı takımın geri dönüş yapmasına izin vermedi ve durumu 8-1'e getirdi. Batuhan bir kez daha sayısını alarak Kırmızı takıma 2. sayısını getirdi ve durum 8-2 oldu. Mavi takım Merve ve Steven ile aldığı sayılarda oyunu 10-2 gibi büyük bir farkla kazandı. Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı