Survivor Ödül Oyunu 15 Nisan

Survivor Ödül Oyunu 15 Nisan

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 15 Nisan 2021 Survivor Ödül oyununu Hangi Takım Kazandı? 70. Bölümde Ödül Ne? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı?


 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Ödül oyununda ödül, Gedik Piliç’ten tavuk but ve Coca Cola, salata, kızarmış patates ve Exxen Platformunda yayınlanan Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu Komedi, Talk Show, Stand Up olan “Konuşanlar” programının 1. bölümünü izleyecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
15 Nisan 2021 Perşembe günü Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları 1 erkek 1 kadın yarışmacı ile seçme avantaj oyununa çıktı. Ünlülerden Melis, Batuhan, Gönüllülerden Steven ve Ayşe seçme avantaj oyununda yarıştılar. Survivor’da ilk defa oynanan parkuru bitiren ve 3 topu başarılı bir şekilde basket atan yarışmacı takımına 1 sayı kazandırdı. Final atışlarını Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Steven yaptı. Steven 3 basketi başarılı bir şekilde atarak seçme avantaj oyununu Gönüllüler takımına getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’in bu gecenin ilk oyunu olan ödül oyunu Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geldi. Ödül oyunu öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımında kaptanlık seçimine gidildi. Ünlüler takımından oy çokluğuyla Melis, Gönüllüler takımından ise Poyraz takım kaptanı seçildi. Adaların birleşmesine sayılı günlerin kaldığı Survivor 2021’de zorlu ada şartlarında, yarışmacıların yaşadıkları açlık herkes tarafından biliniyordu. Ancak bu yıl hiç bu kadarını yaşamamıştık. Geçtiğimiz haftalarda Ünlüler takımından İlayda, Batuhan Gönüllüler takımından ise Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ve Hanzade’nin yemek temin ederken yakalanarak ceza almalarına tanık olmuştuk. Gönüllüler takımında Hanzade’nin elenmesiyle cezalı sayısı ikiye düştü. Hatta Gönüllüler takımından Dora’nın konseyde takım arkadaşları için “Bu yaptıklarını hiç doğru bulmuyorum” demesinin ardından, ödül oyunu öncesi Acun Ilıcalı’nın “Dora’nın oyun alanında yemek temin ederken yakalandı” demesi ve aynı kural hatasını yapması hem yarışmacıların hem de ekranları başında izleyenler için “Dejavu” etkisi yarattı. Acun Ilıcalı’nın savunma yapması için Dora’ya söz verdiğinde kendini savunurken kurduğu cümlesi “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” nitelikteydi. “Oyun alanında yaklaşık 10 dakikadan fazla durmam gerektiği yer, bolca yemeğin olduğu ve nefsimin test edildiği yerdi. Ben de dayanamadım. Evet yaptım. Özür dilerim.” dedi. Acun Ilıcalı oyun öncesi yaptıkları toplantı sonucu Dora’ya 3 ödülden faydalanamama cezası verdi. Gecenin sürprizi ise, Acun Ilıcalı’nın İlayda’nın almış olduğu 3 ödül cezasını bire indirmesiydi. Böylece cezası biten İlayda bu akşamki ödülden faydalanabilecek. Herkesin sonucunu merakla beklediği ödül oyununda yine heyecan, yine adrenalin üst seviyedeydi. Ödül oyununun zorlu parkurunu tamamlayan yarışmacılar, parkur sonunda başarılı bir şekilde 3 basket yaparak takımına 1 sayı kazandırdı. Temposu ve mücadelesi üst seviyede olan bir karşılaşma izledik. Performansları, süratleri, hızları, tamamıyla Survivor’ın kimyasıyla bütünleşmiş durumdaydı. Denge, Beceri ve hız yarışmacıların sahip olması gereken 3 unsurdu. Bunu becerebilen takım ödül oyununun galibi olacaktı. Ünlüler takımı baştan sona önde götürdüğü mücadeleyi net bir skorla 10-3 kazanarak Gedik Piliç’ten tavuk but ve Coca Cola, salata, kızarmış patates ve Exxen Platformunda yayınlanan Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu komedi, Talk Show, Stand Up olan “Konuşanlar” programını izleme ödülünü kazandılar. Ödül Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı