Survivor Ödül Oyunu 16 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 16 Mayıs

Survivor Aile Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 16 Mayıs 2021 Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor "Aile Ödülü" Oyununu Kim Kazandı? 94.Bölümde Aile Ödülünü Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Aile Ödül Oyunu İkinci Etap Ne Zaman? Aile Ödül Oyununun Birinci Etabını Mavi Takım Kazandı.


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Elemenin yapılmayacağı Bayram haftasının ikinci gününde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu yerine "Aile Ödülü" oyunu oynadı. Yarışmacılar oyun alanında büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Acun Ilıcalı ödülü açıklarken "Şu duvarın arkasında aileleriniz var." dediğinde bütün yarışmacılar kendini kaybetti. Gözyaşlarını tutamadılar. Yarışmacılar Acun Ilıcalı'ya inanamadı. Ödül oyununu kazanan takım yarın aileleri ile akşam yemeği yiyecek ve 2 saat vakit geçirecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Mavi ve Kırmızı takımlar 3 erkek 2 kadın yarışmacı ile tam takım seçme avantajına çıktılar.  Yarışmacılar parkuru tamamladıktan sonra toplam 12 adet küpü rakibinden önce düşüren takımına 1 puan kazandırdı. Seçme avantaj oyununda atışları Kırmızı takımda Berkay, Mavi takımda Poyraz yaptı. Poyraz küpleri Berkay'dan önce başarılı bir şekilde düşürdü ve seçme avantaj oyununun galibi oldu. Seçme Avantaj Oyununu Mavi Takımı Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 16 Mayıs Pazar akşamı, takımlar "Aile Ödülü" oyununun ilk etabı için parkura çıktı. "Aile Ödül" oyunu 2 etaptan oluşuyor. Bugün birinci yarın ikinci etabı oynanacak. İki etabı da kazanan "Aile Ödülü"nün sahibi olacak. Beraberlik durumunda 3. bir oyun daha oynanacak. Acun Ilıcalı ödülü açıkladıktan sonra, yarışmacıları kısa bir süre ailelerinden bir kişi ile görüştürdü. Annesi, babası hatta yengesi ile görüşen yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Ancak gecenin en duygusal anı Aleyna Çalışkan'ın annesi ve kardeşi Cansu ile kavuşması oldu. Aleyna'nın kardeşi Cansu buluşması yürekleri dağladı.

Yarışmacılar mutlak kazanma arzusu ve aileleri için yarıştı. Bu gece 12 olan takımın kazandığı oyuna Mavi takım hızlı başladı ve ilk eşleşmeleri 4-1 önde bitirdi. Daha sonra Kırmızı takım beraberliği yakaladı ve skoru 6-6'ya getirdi. Kırmızı takım oyunda Batuhan'ın Dora'ya karşı aldığı sayı ile 10-8 öne geçtiğinde Survivor'da bir sürpriz daha gerçekleşti ve oyuna "Canlı Yayın" ile devam edildi. Dominik Cumhuriyeti'nden yapılan canlı yayının ilk oyununda Kırmızı takımdan Berkay, Mavi takımdan Poyraz'ı yenerek durumu 11-8'e getirdi. Mavi takım Ayşe'nin Aleyna Çalışkan'a, Steven'in Batuhan'a ve Merve'nin Aleyna'ya karşı aldığı sayılar ile beraberliği yakaladı ve durumu 11-11 yaparak oyunu bayrağa taşıdı. Aile ödül oyununun bayrak yarışında Kırmızı takımda Berkay, Aleyna, Mavi takımda Poyraz ve Merve bayrak yarışında mücadele etti. Final atışlarında Poyraz Berkay'dan önce küpleri devirerek aile ödül oyununun ilk etabını Mavi takıma getirdi. Ödül oyununun ikinci etabı 17 Mayıs Pazartesi gecesi oynanacak. 2 oyunu kazanan takım aileleri ile akşam yemeği yiyecek ve 2 saat vakit geçirecek. Ödül Oyununu Mavi Takım Kazandı.

17 MAYIS SURVIVOR AİLE ÖDÜL OYUNU
16 MAYIS SURVIVOR PERFORMANS OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı