Survivor Ödül Oyunu 17 Mayıs

Survivor Ödül Oyunu 17 Mayıs

İkinci Aile Ödül Oyununu Kim Kazandı?

SON DAKİKA! Survivor 2021 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 17 Mayıs 2021 Survivor Aile Oyununu Hangi Takım Kazandı? İkinci "Aile Ödülü" Oyununu Kim Kazandı? 95.Bölümde Aile Ödülünü Kim Kazandı? Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Aile Ödül Oyununun İkinci Etabını Mavi Takım Kazandı.


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE?
Acun Ilıcalı dün akşam "Şu duvarın arkasında aileleriniz var " diyerek açıklamış ve yarışmacılara çok büyük sürpriz olmuştu. Dün oynanan oyunun devamında 2 oyunu kazanan takım aileleri ile akşam yemeği yiyecek ve 2 saat vakit geçirecekler.

SEÇME AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?
Mavi ve Kırmızı takımlar 3 erkek 2 kadın yarışmacı ile tam takım seçme avantajına çıktılar.  Parkuru tamamlayan yarışmacılar, finalde masa üstünde dizili duran sembolleri rakibinden önce devirerek takımına 1 puan kazandırdı. Final atışlarını Kırmızı takımda Batuhan, Mavi takımda Poyraz yaptı. Batuhan, Poyraz'dan önce sembolleri devirdi ve seçme avantaj oyununu Kırmızı takıma getirdi. Seçme Avantaj Oyununu Kırmızı Takım Kazandı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’de 16 Mayıs Pazar akşamı 94.bölümde oynanan "Aile Ödülü" oyununun birinci etabını Mavi takım kazanmıştı. Takımlar 17 Mayıs Pazartesi 95.bölümde oynanacak "Aile Ödülü" ikinci etabı için parkura geldi. Acun Ilıcalı dün olduğu gibi bugün de yarışmacıları ailelerinden diğer bir kişi ile 1 dakika görüştürdü. Yarışmacılar dün olduğu gibi aile fertleri ile olan buluşmalarında gözyaşlarını tutamadı. Mavi takım bugün oynanan oyunu da kazanıp ödüle sahip olmak için, Kırmızı takım ise oyunu kazanarak "Aile Ödülü" oyununu üçüncü etaba taşımak için parkurda müthiş mücadeleler verdi. Bugün de 12 olanın kazanacağı "Aile Ödül" oyununa Mavi takım çok iyi başladı. İlk eşleşmeleri 5-0, ikinci eşleşmeleri de 7-2 önde geçti. Canlı yayın öncesi son eşleşmeleri de 10-5 Mavi takım önde geçti. Kırmızı takımın 5 sayısını Berkay ve Batuhan kazandırdı. Canlı yayında Kırmızı takım son bir direniş göstererek Berkay'ın 2 ve Aleyna'nın sayıları ile durumu 11-8 yapsa da son oyunda Steven Batuhan'ı yenerek ikinci "Aile Ödül" oyununu Mavi takıma kazandırdı. Survivor'ın bu seneki en büyük ödülü olan "Aile Ödül" oyununu 2 oyunu da kazanan Mavi takım oldu. "Aile Ödül" Oyununu Mavi Takım Kazandı.

18 MAYIS SURVIVOR ÖDÜL OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı